ᐈ Спеціальна монтажна піна для СІП панелей ᐉ PenoSIP

Монтажна піна для СІП панелей

Клей-піна для будинків з СІП панелей

Будівництво легких, теплих будинків з сендвіч-панелей проводиться відповідно до технологічної інструкції. Будь-яке відхилення від будівельних норм зведення в частині розмірів, властивостей матеріалів, способів монтажу може призводити до проблем при подальшій експлуатації будинку. Один з важливих елементів технології будівництва каркасних будинків з СІП панелей є монтажна піна – яка є невіддільним атрибутом будівельного процесу. Професійний досвід будівельників-монтажників підтверджує, що не кожна піна може підійти для каркасної технології. Особливо, якщо обрана піна недостатньо герметизує стики СИП елементів у всій конструкції.

Кілька років компанія Бауен Хаус брала активну участь в розробці монтажної клей-піни спеціально для каркасних будинків з SIP панелей. Нами були випробувані десятки балонів піни з різними формулами, у всіх кліматичних зонах України, при різних температурах. Під час дощу, посухи та снігу.

Для виробників монтажної піни, були поставлені завдання:

  • І піна, і клей! Новий склад повинен бути надійним клеєм і герметиком.
  • Низький рівень вторинного розширення, але достатній, щоб закривати порожнечі між утеплювачем СІП панелей і сполучними елементами без зайвої витрати матеріалу.
  • Одна піна на всі сезони. Процес збільшення обсягу піни повинен однаково відбуватися при високих і низьких температурах.

Захист від ультрафіолету. Нова формула піни-клею після висихання повинна гарантувати стійкий захист від вітрової ерозії та сонячної активності.

 • Пожежна безпека. Як і пінополістирол для СІП панелей, Нова піна повинна протистояти загорянню або не підтримувати горіння.
 • Екологічність на рівні європейських герметиків.

Як Ви вже здогадалися, читаючи цей матеріал – виробники з поставленими завданнями впоралися!

Новий продукт отримав назву PENOSIP і виробляється в Україні. За своїми характеристиками це перша в Україні монтажна піна-клей для будівництва СІП панельних будинків. Піна вже пройшла сертифікацію, а з грудня 2019 року Bauen Haus застосовує її при будівництві всіх своїх будинків.

Зимова клей-піна для СІП панелей

PenoSIP – перш за все клей, надійний герметик і звукоізолятор!

Монтажна піна-клей належить до групи спеціальних герметиків з пінополіуретану. Речовина закоркована під тиском в балоні й при звільненні з місткості різко збільшується в об’ємі. В одному стандартному балоні міститься піни, якої вистачає на 100 метрів суцільної смуги зигзагоподібної форми або 2-3 СІП панелі.

Клей-піну наносять на відкриту поверхню пінопласту безпосередньо перед установкою в паз дошки, дерев’яного бруса або термовставки. При щільному контакті поверхонь речовина рівномірно розподіляється між пінопластом і елементом з’єднання, заповнює собою весь проміжок. В такому стані монтажна піна герметизує стики будівельної конструкції і надійно склеює СІП елементи між собою, тим самим утворюючи монолітну конструкцію.

Завдяки такій технології будівництва, СІП панельні будинки надійно протистоять ураганним вітрам і землетрусів понад 8 балів. У професійному середовищі будівельників енергоефективних будинків вважається, що будинки з сип-панелей слід герметизувати особливо ретельно з кількох причин:

 • Вологостійка ОСП плита, з якої складається сендвіч-панель, виробляється з деревної тріски. При попаданні вологи в технологічну щілину між двома сусідніми панелями починається процес намокання країв. Водостійка піна закриє стик і запобіжить руйнівний вплив вологи.
 • При будівництві енергоефективних будинків, необхідно домогтися безпрецедентної термоізоляції всіх СІП елементів конструкції. PenoSIP відмінно впорається з таким завданням, піна виступить як надійний герметик.

Увага! Бауен Хаус проводить тест на герметичність зібраної конструкції-безкоштовно!

 • Спеціально розроблена формула нової піни-клею, гарантує тривале протистояння неминучим процесам старіння – не менше 100 років.
 • PenoSIP – не є живильним середовищем для всіх видів грибків і цвілі, а значить буде надійним захистом для сполучних елементів несучої конструкції будинку.
 • Новий склад – нова властивість монтажної піни! Чудовий звукоізолятор, до 60 dB.
 • PenoSIP не втрачає еластичності й після повного висихання, що дуже важливо для надійності зібраних елементів у всіх каркасних будинках.
Монтажна піна для СІП панелей

Інші переваги PenoSIP

Вибирають клей-піну для складання будинку за каркасною технологією з урахуванням необхідних вимог:

 • високий рівень адгезії з поверхнями пінополіуретану і деревини;
 • водостійкість матеріалу;
 • еластичність маси, щоб в засохлому стані не утворювалися мікротріщини;
 • достатня щільність речовини в готовому вигляді;
 • термічна здатність витримувати як високі, так і низькі температури;
 • затверділа піна приймає задану форму і не деформує будівельну конструкцію;
 • балоном зручно користуватися за допомогою пістолета;
 • екологічно чистий матеріал;
 • процес повного затвердіння відбувається протягом 2 годин.

Випускаються два типи піни для різних кліматичних умов застосування:

 • літня;
 • зимова.

Ціна монтажної піни PenoSIP maxi (850 мл) – 200 грн (7,4 $) за шт. Знижка 10% при купівлі 1-ого ящика (12 балонів)

Вас заинтересовала пена для СИП панелей?

Тогда оставьте заявку, и мы составим для Вас спецпредложение

Замовляйте піну PenoSIP

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua