ᐈ Каркасно-щитові будинки під ключ ▶️ Ціна будівництва в Україні

Каркасно щитовий будинок - будівництво в Україні

Будівництво власного заміського будинку завжди залишається актуальним для будь-якої сучасної людини. Виїхати з галасливого, задимленого міста зі своєю сім’єю і друзями – це бажання багатьох жителів мегаполісів. Але перешкодою для вирішення цього завдання завжди був страх загрузнути у вирі проблем, пов’язаних з будівництвом власного будинку.

Варто тільки трохи вдатися в технологію будівництва приватного будинку або котеджу, щоб зрозуміти наскільки це дорого і клопітно, якщо звичайно у Вас немає невичерпного джерела поповнення фінансів. Але це не герої нашої статті.

Ми запропонуємо технологію, яка цілком по кишені представнику середнього класу жителів України – каркасно щитові будинки.

Збірні каркасно-щитові будинки

Такі будинки – це один зі способів вирішити задачу будівництва заміського будинку для більшості жителів України. При виробництві та будівництві каркасно щитових будинків застосовуються найпрогресивніші, сучасні будівельні матеріали, що дозволяють будувати надійні та недорогі приватні будинки з готових комплектів будинків.

Каркасно-щитовий будинок в Україні

З’єднання всіх підготовлених СІП частин між собою відбувається через спеціальний дерев’яний брус. Сполучені елементи утворюють зовнішні та внутрішні носійні стіни, перегородки, міжповерхові перекриття і дах. У таких будинках повністю виключаються протяги, а втрати тепла зведені практично до нуля. У каркасно щитових будинках завжди тепло взимку, прохолодно влітку і затишно протягом усього року.

Назву каркасно щитовому будинку присвоїли ще в Радянському Союзі. Перші такі комплекти будинків завозилися на будівництво Байкало-Амурської магістралі, для швидкого розселення робітників у холодному кліматі. У Канаді та Америці такі будинки мають назву – каркасні будинки з СІП панелей. У цій статті ми будемо говорити саме про них.

Ціна будівництво збірно щитових будинків

Невисока вартість будівництва будинків під ключ ґрунтується на дешевизні застосовуваних матеріалів. Україна – країна лісів, де вироби з дерева знаходяться в дешевому сегменті. Будинки СІП на 80% – це дерев’яні будинки.

З нашого будівельного досвіду можна зробити висновок, що ціна будівництва каркасно щитових будинків, в залежності від стану готовності складе:

  • з зовнішньою обробкою – від 7 000 грн.кв.м.
  • під чистову обробку – від 9 800 грн.кв.м.
  • під ключ – від 13 000 грн.кв.м.

Одноповерховий каркасно щитовий будинок загальною площею 102,3 кв.м, в стані під ключ ми побудуємо за 47 500 у.о. У Києві за такі гроші можна купити порожню коробку в багатоповерхівці.

Запишитесь на просмотр готового дома

Оздоблення каркасно щитових будинків

Ідеально рівні внутрішні поверхні СІП стін дозволяють обробляти їх простими листами гіпсокартону, без додаткової необхідності зрівнювального каркаса. Використання листів гіпсокартону дозволяє розгулятися фантазії майбутніх власників і архітекторів-дизайнерів.

Оздоблення каркасно щитових будинків

Звичайно, важливе значення має і те, як буде виглядати каркасно щитовий будинок зовні. Тут ті ж рівні поверхні, а значить, та ж простота фасадної обробки.

На сьогодні, надати зовнішньому вигляду будинку неповторний вигляд дозволять сучасні оздоблювальні матеріали: сайдинг, фасадна штукатурка “короїд”, штучний камінь і звичайно ж декоративна цегла.

У будинків, побудованих за каркасно щитової технології, основним носійним елементом буде силовий каркас утворений з’єднанням SIP панелей і якісного дерев’яного бруса.

Вигода від будівництва каркасно щитових будинків

Основною вигодою каркасно щитових будинків ми б назвали те, що для будівництва таких будинків необхідно в кілька разів менше часу, ніж при будівництві будинку зі зрубу або цегли. Невелика вага всієї конструкції, дозволяє знизити витрати на фундаментні роботи.

За умови, що каркасно щитові будинки виробляються в заводських умовах і з якісних матеріалів, то по збереженню тепла і комфорту ці будинки перевершують цегляні будинки або зруби. А якщо торкнутися питання тривалості служби, то відомі приклади дерев’яних будинків яким понад 665 років.

Каркасно щитовий будинок під ключ

Затишний, комфортний і довговічний каркасно щитовий будинок

Ця технологія надійно увійшла в життя українців ще й тому, що каркасно щитові будинки однаково успішно зарекомендували себе на півдні та півночі України. Особливо в районах підвищеної сейсмонебезпечною обстановкою.

Ще один важливий факт: зібрати будинок можна всього за два тижні, а підготувати його для майбутніх мешканців в стані під ключ – всього за кілька місяців. А невеликі дачні будинки можна побудувати взагалі за 7 днів. Дивіться проєкти таких будинків в галереї проєктів.

Тому каркасно щитові будинки завжди перемагають у інших технологій, якщо стоїть завдання швидкого освоєння території!

Мало того, для тих, хто хоче поліпшити своє старе житло, каркасно щитова технологія відкриває нові горизонти. Для цієї технології не складе ніяких труднощів зробити надбудову, прибудову або взагалі перебудувати весь старий будинок.

Робимо висновок: для того, щоб побудувати комфортний, затишний, теплий, швидкомонтований, Сучасний, недорогий і довговічний будинок, зовсім необов’язково збирати великі грошові маси, адже можна купити щитовий будиночок.

Застосування новітніх будівельних матеріалів, технологій каркасно щитового будівництва дозволяє звичайним людям стати власником будинку своєї мрії! 

А домобудівний комбінат Бауен Хаус допоможе мрію втілити в життя.

Узнайте стоимость строительства

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

    BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
    ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
    logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua