ᐈ Будинки з сендвіч панелей: ціна в Україні | Купити сендвіч будинок

Будинок з сендвіч панелей в Україні

Швидкомонтовані будівлі з сендвіч панелей

У нашому світі, з його божевільним ритмом життя, час втратив свою цінність, а результат потрібен тут і зараз. Це особливо помітно на прикладі будівельних технологій, де стало правилом хорошого тону цінувати швидкість, низьку вартість матеріалу і можливість мінімізувати витрати на будівництві приватного житла.

Популярним стає будівництво з сендвіч панелей. Ми більше знаємо такі будинки під назвами:

Всі перераховані вище Швидкомонтовані будівлі схожі одним – вони збираються з сендвіч панелей.

Вони складаються з:

 • двох вологостійких листів ОСП, фанери, магнезитових плит, ЦСП;
 • пінополістиролу ПСБ-С-25 ГОСТ, Neopor, кам’яної вати;
 • Однокомпонентного поліуретанового клею.

Відео виробництва сендвіч панелей

Чому сендвіч панелі?

 • По-перше, це економічний варіант в порівнянні з традиційним будівництвом з цегли, бетону або газоблоку. Ціна будівництва будинку з сендвіч панелей від 350 у.о. за м2. І це в стані з зовнішньою обробкою.
 • По-друге, висока швидкість будівництва. Коробку панелей можна зібрати за два тижні, а весь будинок з ремонтом в стані під ключ за 90 днів.
 • По-третє, швидкомонтований будинок з сендвіч панелей або СІП вважається самим енергоефективним або енергоощадним. У таких будинках можна економити до 90% енергії (домокомплект Європейський).

Використання стінових і покрівельних сендвіч панелей при будівництві будинку відкриває замовнику можливість економити енергію на обігрів і кондиціонування, побудувати будинок швидко за 90 днів, низька ціна будинку в стані під ключ.

Запишіться на перегляд готового будинку

Що таке СІП панелі для будівництва будинку?

Сендвіч-панелі – це матеріал для будівництва енергоощадних будинків. Технологію назвали каркасно щитовою. Виробляються панелі на спеціальному обладнанні, де між двома листами міцного матеріалу (ОСП, фанера, ЦСП, магнезит) вклеюється і пресується шар утеплювача (пінополістирол, кам’яна вата).

Така конструкція має невелику вагу, що позитивно позначилося на транспортуванні сендвіч панелей (СІП) на місце будівництва, можливість доставлення у важкодоступні місця, в гори, на острови.

Будинок з сендвіч панелей

Переваги швидкомонтованих будівель з сендвіч панелей

 • Під чистову обробку за 90 днів;
 • зимове будівництво;
 • економія енергії до 90%;
 • надійність СІП панелей на злам;
 • недорогий, полегшений фундамент;
 • легкість транспортування;
 • висока швидкість складання, монтажу та обробки.

Ми перерахували не всі переваги швидкомонтованих будинків з сендвіч панелей. Це основні, через які вибирають цей матеріал.

Недоліки сендвіч панелей

 • Мала вага стіновий сендвіч панелі позначається на недостатній звукоізоляції в цілому.

  Усувається внутрішньою і зовнішньою обробкою.

 • Будинки побудовані із застосуванням стінових і покрівельних сендвіч панелей, мають низьку теплопровідність і високі показники герметичності зібраної конструкції – з тієї ж причини, найнижчий рівень природної вентиляції.

  Усувається установкою рекуператорів або рекупераційної системи очищення повітря.

ОСП плити для сендвіч панелей

ОСП плити виробляються на основі деревних матеріалів (тріски) певного діаметра, з додаванням клеїть маси на натуральній основі. При безпосередньому технологічному процесі велику тріску укладають як би “хрест-навхрест”, і під високим тиском її пресують. На виході виходить високоміцний матеріал з прекрасними фізико-технічними показниками.

Сендвіч панелей Фото 2

Пінополістирол

Цей наповнювач на 5% має синтетичну основу і на 95% складається з повітря. Повітря кращий природний утеплювач, завдяки йому стінові сендвіч панелі мають найвищі теплотехнічні показники серед будівельних матеріалів України.

Мінеральна вата

Цей матеріал застосовують у виробництві СІП панелей як утеплювач. Через те, що до складу вати входять мінеральні добавки, вона менш інших схильна до горіння, і проявляє стійкість до високих температур.

Проєкти швидкомонтованих будинків з сендвіч панелей

Приступаючи до будівництва власного каркасного СІП будинку, необхідно:

Для будівництва власного заміського будинку необхідна земельна ділянка достатньої величини. Нами накопичена велика база земельних ділянок під будівництво заміських будинків у Києві та Київській області.

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

 • Для будівництва до 80 м2 – досить буде 5-6 соток.
 • Будинок близько 120-160 метрів краще будувати на ділянці в 10-12 стік.
 • Якщо у вас наміри побудувати каркасний будинок з сендвіч панелей понад 200 кв.м., то за вибором ділянки під будівництво краще звернутися до фахівця.

Починати будівництво необхідно тільки при наявності проєкту каркасного будинку. Якщо проєкту немає, то наші архітектори розроблять його для вас.

Вартість будівництва з сендвіч панелей

Якщо ви прийняли рішення про будівництво з сендвіч панелей, то повинні знати, що самим мінімальним станом, на якому можна зупинитися, буде каркасний будинок з сендвіч панелей із зовнішньою обробкою. Ваших запланованих фінансів повинно вистачити на такий стан.

Дізнайтеся вартість будівництва

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua