ᐈ Швидкомонтовані будинки в Україні під ключ від заводу Bauen Haus

Швидкомонтовані будинки в Україні

Швидкомонтовані будинки – це будівлі, побудовані із застосуванням тільки тих будівельних технологій, у яких практично повністю відсутні мокрі процеси, а процес будівництва з зовнішньою обробкою “під ключ” не перевищує 2-3 місяців.

Для українців висока швидкість будівництва будинків так само важлива, як і для європейців. Швидкомонтовані будинки в Україні, як правило, легкі, малоповерхові.

Заведено думати, що будівництво приватного будинку це дуже дорогий і розтягнутий на кілька років у часі процес. Але це не так. Безліч фотографій вже побудованих нами будинків будуть тому доказом. Сучасний швидкомонтований будинок будується безболісно і практично непомітно для свого майбутнього господаря – СИП панельний будинок (докладніше розглянемо нижче). Але найкращий варіант, коли “швидким будинком” можна заволодіти вже через кілька днів – модульний будинок “BauenModule”.

Швидкомонтований каркас

Не інакше як успішним потрібно назвати той факт, що вибір технології будівництва швидкомонтованих будинків і модульних будівель від Бауен Хаус упав на СІП панелі.

 • Один будівельний сендвіч мають площу 3,5 кв.м., що дозволяє будівельникам збирати цілу стіну всього за кілька годин, а перший поверх буде готовий протягом дня.
 • Будівельні елементи СІП панелей і з’єднувального бруса виробляються тільки в заводських умовах на спеціальному обладнанні, що гарантує високу точність і швидкість будівництва.
 • Легка вага SIP матеріалів сприяє відсутності в будівництві важкої будівельної техніки, що вигідно позначається на дешевизні будівництва.
 • Висока енергоефективність СІП панелей, бруса, монтажної піни, технології – гарантія енергоощадних властивостей швидкомонтованого каркаса.
 • Довговічність застосовуваних матеріалів (ОСП плити, пінополістирол, однокомпонентний клей, брус) – 100% гарантія на десятки років.
Закінчуємо збірку даху СІП панельного будинку загальною площею 189 м2 Фото 4

Вже понад 20 років як на будівельному ринку України з’явилася технологія будівництва із застосуванням СІП панелей. Будівництво з СІП панелей порівнюють з грою в конструктор LEGO. І це дійсно так. Цілі панелі розкроюються на необхідні деталі, які згодом будуть зібрані в цілий будинок. Саме ця процедура підготовки СІП елементів на заводі, їх легкість транспортування, швидкість складання між собою, закріпила за каркасними СІП будинками назву – швидкомонтовані будинки!

Якщо ви хочете побудувати швидкомонтований, енергоефективний, надійний і довговічний будинок-то швидкомонтований каркас з СІП панелей це ваш вибір!

Швидкомонтовані житлові будівлі з СІП панелей

Ми розуміємо, щоб будинок назвати швидкомонтованим він повинен відповідати таким основним критеріям:

 • висока швидкість будівництва – відсутність мокрих процесів негативно впливають на швидкість зведення;
 • заводське виготовлення будівельних елементів – легкість і швидкість монтажу каркаса будівлі;
 • заводська точність зібраних елементів каркаса – легкість, висока варіативність і швидкість оздоблювальних та інженерних заходів;
 • легкість і швидкість доставки на будь-яке місце будівництва;
 • енергоефективність – неодмінні умови всіх сучасних будівель.
Недоліки СІП панелей

Швидкомонтований будинок з СІП панелей бригада з 3-4 осіб може зібрати всього за два тижні. А Все Будівництво в стані під чистову обробку рідко перевищує 90 днів.

Ціла СІП панель має вагу близько 50 кг, її легко можна доставити в важкодоступні місця. Розвантаження панелей на цілий будинок займає близько трьох годин і відбувається вручну, без використання дорогих вантажопіднімальних механізмів. Вага панелей позитивно позначився на типі фундаментів для швидкомонтованих будинків СІП – вони полегшені й недорогі.

Переваги швидкомонтованих СІП будинків

 • Будівництво без дорогої техніки;
 • Застосовуються недорогі, полегшені фундаменти;
 • Будинок збирається невеликою бригадою, 3-4 людини;
 • Коробка СІП будинку збирається за 14 днів;
 • Будівництво будинку з ремонтом за 90 днів.

В цілому, ці позитивні фактори позначилися на низькій вартості будівництва швидкомонтованих СІП будинків.

Ціна будівництва швидкомонтованого каркасного СІП будинку з зовнішньою обробкою – від 400 у.о. / м2

Швидке будівництво з СІП панелей

Використання при будівництві швидкомонтованих будинків сендвіч панелей СІП дає можливість добудовувати або розширювати вже готовий будинок без будь-якого збитку для старого фундаменту. Досить замовити у нас проєкт реконструкції старого будинку – ми виготовимо потрібну кількість матеріалу, а наші будівельники виконувати роботи в найкоротші терміни.

Панелі між собою з’єднуються методом шип-паз. Цікавий той факт, що при складанні елементів швидкомонтованого будинку немає металевих елементів, а ті які присутні не стосуються один одного. Тобто стіни не утворюють “містків” холоду. Ефект такий, що будинок як би загорнутий в утеплювач, а циркуляція повітря здійснюється тільки системами рекуперації. Такі будинки ще називаються енергоефективними або енергоощадними.

Домокомплекти швидкомонтованого СІП будинку

За своїми властивостями та потребами у замовників, нами були розроблені кілька комплектів матеріалів для будівництва швидкомонтованих СІП будинків в Україні та Європі.

Доступний домокомплект

Доступний – від 200 у.о.

Найнижча ціна домокомплекту для будівництва швидкомонтованого будинку. Вільне планування внутрішніх приміщень після складання.

Эффективный домокомплект

Енергоефективний – від 225 у.о.

Самий затребуваний домокомплект в Україні. Доступна ціна, енергозбереження до 60%, повна комплектація СІП панелей.

Европейский домокомплект

Європейський – від 260 у. о.

Розроблений на підставі останніх вимог ЄС до енергозбереження приватних будинків. Енергозбереження до 90%.

Проекти швидкомонтованих будинків

Якихось особливих побажань до проєктування швидкомонтованих будинків для постійного проживання – немає.

Для будівництва підходять будь-які проєкти, з будь-яких сайтів, каталогів і т.д. питання до проєктування швидше виникнуть коли необхідно буде прив’язувати будинок до вашої земельної ділянки.

Ми рекомендуємо розробку власного проєкту швидкомонтованого будинку. Наші фахівці вивчать ділянку під забудову, допоможуть правильно розташувати будинок на ділянці щодо сторін світу. Розмістять віконні та дверні прорізи так, щоб у вашому будинку не було холодно взимку і жарко влітку. Запроєктують терасу, зовнішні інженерні мережі (свердловина, септик, доріжки, паркани).

Ми будуємо енергоощадні будинки 10 років. Нами зібрані фахівці з великим досвідом застосування енергоефективних технологій як в будівництві, так і в обробці.

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Фото виробництва та будівництва швидкомонтованих будинків з СІП панелей

Ми змусимо ваш швидкомонтований будинок з СІП панелей заробляти для вас!

Дізнайтеся вартість будівництва

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua