Гараж з СІП панелей ціна в Києві | Збірний гараж в Україні

Каркасний гараж з СІП панелей

Всім на світі потрібен будинок! Ну, а якщо мова піде про кращого друга людини – автомобілі?

Безумовно, турботливий господар подбає, щоб його транспортний засіб було надійно захищено від різних несприятливих погодних умов і вибере проєкт будинку з гаражем з SIP панелей.

СІП-панелі – одна з різновидів листкових будівельних виробів, так званих сендвіч-панелей. В англійській мові абревіатура SIP означає технологію виробництва деталей, що складаються з двох листів OSB і монолітного блоку пінополістиролу (пінопласту) між ними.

В умовах помірного клімату, як в Україні, будівництво малоповерхових конструкцій можна здійснювати з легких матеріалів для стін і перекриттів. Методика зведення полегшених будівель відпрацьована і доведена до досконалості на північноамериканському континенті – в Канаді та США.

За канадською каркасною технологією тепер будують і в Україні, оскільки в країні налагоджено виробництво СІП-панелей для несучих і внутрішніх стін, для міжповерхових перекриттів і покрівлі. Будуються наступні види об’єктів:

 • міські та заміські житлові будинки;
 • дачні будиночки для сезонного проживання;
 • комерційні будівлі – Магазини, Офіси, невеликі склади;
 • Швидкомонтовані гаражі та господарські будівлі приватних дворів.

Стара звичка будувати конструкції для автомобіля з важких матеріалів поступово поступається місцем легким, каркасним будиночках для захищеної парковки особистого авто. Все частіше можна побачити новий гараж з ОСБ-панелей в приватному дворі.

Причина зберігання автомобіля в приміщенні на огородженій приватній території не стільки в цілях безпеки від потенційного викрадення, скільки заради створення прийнятного мікроклімату. Машину потрібно вберегти від вологи та різких перепадів температури. У цьому сенсі каркасний Канадський гараж справляється із завданням навіть краще цегляних або бетонних будівель.

Гараж з СІП панелей

Комплект гаража з СІП панелей

На виробничому підприємстві з виготовлення СІП-панелей можна замовити повний комплект елементів для каркаса індивідуального гаража. Менеджмент допоможе замовнику розрахувати розміри конструкції та кількість панелей для різних видів стін і перекриттів.

В офісі компанії можна замовити гараж з сендвіч-панелей в декількох варіантах готовності:

 • тільки комплект СІП-панелей для побудови будиночка;
 • виробництво всіх елементів конструкції та доставка замовнику;
 • зведення коробки на готовому фундаменті;
 • будівництво гаража по системі “під ключ” з оздоблювальними роботами зовні та всередині будівлі.

Запишіться на перегляд готового будинку

Побудувати бокс з сендвіч панелей

Особливість канадської технології в простоті та геометричній точності будівельних елементів. Будівля збирається як дитячий конструктор способом приєднання кожного наступного виробу в суворій послідовності дій. Панель має точний розмір по висоті та ширині, тому не потрібно підганяти між собою контактні площини різних елементів – вони з’єднуються легко і просто.

У зв’язку з цим побудувати бокс з сендвіч панелей можна самостійно, якщо є будівельний досвід і навик складання каркасних споруд. Але не кожна людина впевнена у своїх будівельних і фізичних можливостях, тому зазвичай замовляють монтаж і загальну споруду професіоналам.

Наша компанія може запропонувати готовий гараж з сендвіч-панелей з будівництвом на вашій ділянці. При цьому замовник ніяк не залучається до виробничо-будівельного процесу на всіх етапах зведення:

 • Розробка проєкту за погодженням з клієнтом;
 • підготовка майданчика із земляними роботами;
 • спорудження фундаменту за обраним типом – монолітна бетонна плита або палі;
 • доставка комплекту панелей для стін, перекриттів;
 • збірка коробки з обраним типом даху – односхилий, двосхилий;
 • оздоблювальні роботи;
 • монтаж воріт.

Володіючи власним виробництвом сендвіч панелей, компанія «Бауен Хаус» може запропонувати СІП панелі різної товщини, тому автовласник, після консультації з нашими фахівцями, сам може вирішити на якому варіанті зупинитися.

Гараж з сендвіч панелей

Проєкт гаража з СІП-панелей

Процес проєктування відносно простої конструкції не представляє складності. Тільки необхідно правильно розрахувати розміри споруди по висоті, ширині з міліметровою точністю в деталях. Ідеальна збірка стін і даху можливі тільки при повному збігу горизонтальних і вертикальних площин на стиках і з’єднаннях.

Замовник може знайти на сайті типовий проєкт на гараж з SIP-панелей або замовити індивідуальну розробку під свої умови та вимоги. Важливо тільки знати особливості ділянки під будівництво щодо рельєфу, рівня ґрунтових вод, плану двору.

Оскільки до зведення будівель з легких елементів не залучається будівельна техніка, то побудувати гараж можливо навіть на обмеженому просторі, а всі матеріали підносити та монтувати ручним способом.

Привезені з заводу сендвіч панелі для гаража в Києві стають вигідним варіантом економічного будівництва. Одним з недоліків технології вважається слабкий захист СIП-панельної конструкції від вологи, від дощу і снігу. Але ОСБ-плити мають водовідштовхувальне просочення зі смоли, тому здатні витримувати тривале намокання без руйнування структури. При будівництві не варто залишати зовнішні стіни без обробки, штукатурки, облицювання фасадним матеріалом, щоб обмежити доступ вологи до СIП-панелей.

Основні переваги гаража з сендвіч-панелей:

 • Мала вага конструкції;
 • Достатня міцність стін для природних вертикальних і горизонтальних навантажень навіть при ураганному вітрі;
 • Можливість дизайнерської обробки фасадів і всередині приміщень;
 • Короткий період будівництва. Звичайний термін зведення коробки – 2-3 тижні при роботі бригади з 2-3 працівників;
 • Низька вартість готового об’єкта в порівнянні з будівлями з важких матеріалів.

Вартість будівництва гаража з сендвіч панелей

На відміну від дорогої цегляної або бетонної споруди для автомобіля, на гараж з сендвіч панелей ціна завжди нижче за кількома показниками:

 • вартість одиниці площі стіни в рази менше, ніж при будівництві з монолітного або збірного залізобетону, з керамічної цегли, з дерев’яних колод. Хоча дешевше легкої конструкції з профільного листа, плоского азбесто-цементного листа або дерев’яної дошки;
 • доставка матеріалу на будівельну ділянку обходиться мінімальною сумою при максимальній кількості виробів при перевезенні в найнятому транспорті;
 • на зведенні коробки зайнято 2-3 працівника, які працюють всього 2-3 тижні, тому спостерігається велика економія на зарплаті;
 • оздоблювальні роботи проводяться швидко і якісно в силу ідеально рівній поверхні стін і перекриттів.

При цих умовах ціноутворення купити гараж з сендвіч панелей можна вкрай вигідно і при цьому отримати високу якість готового будинку. На сайті компанії розміщена таблиця цін на СІП-панелі. Навіть попередній розрахунок витрат на будівельний матеріал і процес монтажу дає уявлення про те, що щитовий гараж обходиться набагато дешевше інших видів будівництва.

Дізнайтеся вартість будівництва

Думайте, вирішуйте, телефонуйте! А компанія “Bauen Haus” бажає удачі Вам і Вашому чотириколісному другу!

Рекомендовані статті

Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни

Згубні, катастрофічні наслідки російської агресії весь український народ відчув на собі повною мірою від початку війни…

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

Плюси і мінуси мансардного поверху: як правильно побудувати мансарду

На мансарду в українських реаліях існує певна мода. Багато клієнтів замовляють проєкти з житловою надбудовою. Виглядають будівлі з додатковою висотою ефектно і оригінально. А власник отримує в користування ще кілька житлових приміщень…

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua