Будинок за канадською технологією
Бауен Хаус » Канадський дім
Технологія будівництва каркасних СІП будинків в Україні називається канадською технологією. У основі лежить СІП панель, як основний будівельний елемент каркасних будинків. Прийшла технологія із Канади, де близько 80% усіх заміських будинків – каркасні будинки.
З початку 2000-х років канадська технологія будівництва будинку набирає популярності і в Україні. На сьогоднішній день лише в Києві налічується близько 10 великих і малих виробництв СІП панелей. А компаній, які пропонують вам побудувати каркасний СІП будинок близько сорока.
Канадська технологія домобудівництва набирає популярності завдяки своїй простоті, швидкості збирання та високими експлуатаційними показниками збудованих будівель. Із СІП панелей складно не збудувати енергозберігаючий будинок.
Канадський будинок – що це?
У двадцятих роках минулого століття, коли заселення Канади іммігрантами перевищило допустиму кількість, була тільки одна технологія, здатна задовольнити попит, – канадські каркасні будинки. Технологія вже давно перебралася на наші будівельні простори і народ одразу дав їй назву – канадські будинки.
Так склалося, що в нашій країні під назву канадський будинок потрапило дві схожі й водночас зовсім різні технології в канадському стилі:
- Каркасні будинки – будинки з дерев’яного каркаса, утеплені кам’яною ватою;
- Каркасні СІП будинки – будинки із СІП панелей.

Мы больше чем уверены, что такие сооружения понравятся тем, кто любит дерево. Строительство домов по канадской технологии – это новое направление в малоэтажном строительстве Украины. Данная канадская технология SIP самая динамично развивающаяся и самая популярная на сегодняшний день. Она очень достойно представила конкуренцию классическим строениям из кирпича и газоблока.
В чем секрет популярности?
Канадська технологія будівництва
Канадський будинок з СІП – це сучасна будівельна технологія, яка включає принцип каркасно-щитового складання, за допомогою СІП панелей.
Практично всі основні деталі та вузли виготовляються на виробництві, де встановлено спеціальне обладнання.
Після чого складання канадського будинку відбувається за аналогом з конструктором LEGO: підготовлені СІП елементи, за допомогою дерев’яного бруса та термовставок збираються між собою цілу конструкцію.
Основні етапи будівництва за канадською технологією
Насамперед відбувається установка на фундамент перекриттів для підлоги. Вони додатково ізолюються на нижньому рівні за допомогою бітумної мастики.
Перш ніж з’єднати між собою панелі, їх попередньо обробляють за допомогою монтажної піни, після чого фіксують шурупами. Товщини 200 мм полістирольних плит достатньо для того, щоб підлога була теплою і не пропускала вологу.
На поверхні плит можна облаштувати систему теплої підлоги. Підлога встановлюється мінімум за 3 години, це при дотриманні всіх правил технологічного процесу. У пази стінових СІП панелей міститься обв’язувальний брус і термовставки, які забезпечують стабільну жорсткість усієї конструкції, особливо в горизонтальній площині.
Після цього встановлюються стінові панелі. До перекриття підлоги кріпиться обв’язувальний брус на саморізи. Правильність встановлення бруса визначають за допомогою спеціального шаблону. Через товщину бруса та панелі просвердлюється отвір, через який жорстко закріплюють конструкцію, що стоїть на фундаменті, за допомогою анкерних болтів.
Встановлення стін починають, як правило, з кутової частини будинку. Першу панель виставляють за рівнем, після чого міцно закріплюють до бруса. Дотримуючись прямого кута до першої панелі, кріплять іншу, з’єднання попередньо обробляють монтажною піною.
За допомогою дриля та довгих саморізів СІП панелі з’єднуються між собою.
Технологічні пази зверху обробляють піною і поміщають дошки, призначені для обв’язки. У будинках, зібраних за канадською технологією, можливе встановлення не тільки каркасних перегородок заповнених утеплювачем та обшитих зовні фасадним матеріалом, а й встановлення стін усередині приміщень.
Каркасні перегородки на порядок дешевші, а панельний метод ефективніший, тому такі перегородки використовуються як несучі конструкції.

Переваги канадських СІП будинків
- ВИСОКІ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Завдяки технології складання та матеріалам, які застосовуються для будівництва – це найтепліші будинки, їх ще називають – будинок термос. Ця технологія використовується при будівництві під назвою «пасивні будинки». Ні для кого не секрет, що пінополістирол, який застосовується при виробництві СІП панелей, визнаний найкращим теплоізоляційним матеріалом. Немає в Європі країн, де не використовували б цей матеріал для покращення теплоізоляції споруд.
- ВИСОКА МІЦНІСТЬ
Багаторічний досвід використання в будівництві даної технології довів, що побудовані нами дерев’яні канадські будинки відповідають високому ступеню міцності та сміливо протистоять викликам природи. Такі будинки, що швидко зводяться, рекомендують для будівництва в зонах підвищеної небезпеки землетрусів і ураганів.
- ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
Історично склалося, що для будівництва будинків використовують матеріали, які завжди вважалися нешкідливими. Сполучні елементи: дерев’яний брус, композитні вставки та термопанелі. СІП панель складається: ОСП плити (97% складаються з тріски), пінополістирол (98% повітря), однокомпонентний клей (другим компонентом якого виступає вода).
- ВІДСУТНІСТЬ ОБМЕЖЕНЬ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНОЇ ФАНТАЗІЇ
Дана технологія дозволяє будувати котеджі, житлові будинки, дачі, будиночки спроєктовані найсміливішими архітектурними умами. Обмежень у дизайні будинків збудованих за канадською технологією немає!
- ДОВГОВІЧНІСТЬ
На наш погляд, найважливіший аргумент на користь будинків збудованих за канадською технологією. Матеріали та витримана технологія виробництва – запорука довговічності наших каркасних будинків. Каркасна або каркасно-панельна технології від домобудівного комбінату «Бауен Хаус» полягають у тому, що ми добре знаємо продукт, який ми виготовляємо. Канадська технологія будівництва, якою ми володіємо досконало, обрана нами продумано.
- ВИСОКА ШВИДКІСТЬ БУДІВНИЦТВА
Готовий для проживання канадський дерев’яний будинок у Києві, або в будь-якому іншому місті України, в комплектації із зовнішнім оздобленням – всього за 90 днів.
Відео будівництва за канадською технологією
Канадська технологія СІП від Бауен Хаус
Замовивши у нас будівництво канадського СІП будинку в комплектації із зовнішнім оздобленням – ви отримуєте зовні повністю готовий будинок під ключ. Ми пропонуємо повну комплектацію захисту зовнішньої частини СІП панельного будинку в Україні, чи то великий будинок, чи канадський будиночок.
У ціну будівництва із зовнішнім оздобленням входить:
- Індивідуальний проєкт. 3D-рендерінг. Документи для узаконення.
- Фундаментні роботи + введення комунікацій до будинку (електрика, вода, каналізація).
- Доставка домокомплекту на місце будівництва по всій території України.
- Домокомплект із СІП панелей. Тип – енергоефективний.
- Ліцензовані будівельно-монтажні роботи.
- Герметизація стиків СІП панелей на фасаді.
- Герметизація віконних та дверних отворів.
- Металопластикові вікна Rehau, двокамерний склопакет.
- Теплий, ГОСТівський монтаж вікон та дверей.
- Металеві, утеплені вхідні двері (Україна).
- Герметизація зовнішньої частини покрівельних СІП панелей.
- Захист даху із роботою (бітумна черепиця, металочерепиця).
- Додатковий захист фасадних ОСП плит, покращення адгезії.
- Захист фасаду з роботою (штукатурка, комбінований, вентильований).
- Аналіз якості повітря у зібраному будинку.
- Тест на герметичність – Blower door test.
- Гарантія.
Ми повинні сказати, що запропонована комплектація та ціна будівництва з оздобленням не є обов’язковими для всіх замовників, які хочуть збудувати свій енергоефективний будинок з нами. Ви маєте право самостійно вибирати у нас тільки ті роботи, матеріали та послуги, ціни яких вам здаються обґрунтованими. Таким чином недорогі будинки за канадською технологією можна збудувати з нами в Бауен Хаус.
Проєкти будинків за канадською технологією – фото
Ми розробляємо проєкти будинків за канадською технологією будь-якої складності. Наші проєкти розробляються та моделюються за допомогою спеціальних програм. Це дозволяє розраховувати остаточну вартість будівництва під ключ на стадії проєктування. Ціна будівництва, яку ми пропонуємо – остаточна.
Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
Будинки за канадською технологією – відгуки власників
Історія будівництва мого будинку за канадською технологією із СІП панелей нічим особливим не відрізняється від інших таких самих історій. Купив ділянку зі старим будинком. Будинок був зроблений з бруса і додатково обкладений червоною цеглою. Будинок не зовсім старий, але планування нас із дружиною зовсім не влаштовувало, та й холодно в ньому було взимку. Було ухвалено рішення розібрати та будувати новий.
Технологію вибирав довго. Особливу увагу в канадській технології привернула швидкість будівництва та збереження тепла. Дружина у декретній відпустці, дитині потрібне свіже повітря. Плануємо, що дружина з дітьми житиме в будинку і взимку, і влітку, а отже, необхідно, щоб у ньому було комфортно та тепло. Та й розтягувати будівництво на довгі роки немає жодного бажання. Нині вже видно, що Новий 2020 ми зустрічатимемо в новому будинку. Адже будівництво розпочали у травні…
ЧИТАТИ ВІДГУК ВЛАСНИКА ДОМУ ЗА КАНАДСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЇ ПОВНІСТТЮ…
Ціна будівництва за канадською технологією
На ціну будівництва за канадською технологією насамперед впливають:
- геологія та геодезія земельної ділянки під будівництво;
- складність архітектурних форм будинку;
- віддаленість об’єкта будівництва від центральних населених пунктів;
- умови проживання робітників;
- комплектність СІП та його тип;
- сезон будівництва (весна, зима, осінь);
- вартість оздоблювальних матеріалів.
Рекомендовані статті
Баня із СІП панелей під ключ
Лазня із СІП панелей – це поєднання сучасних технологій та традиційної української культури, що забезпечує енергоефективність та надійність. Правильний вибір матеріалів має ключове значення для якості та терміну придатності будівлі, і СІП панелі стають ідеальним рішенням, забезпечуючи стійкість, енергоощадження та безпеку у лазні…
Камін у будинку з СІП панелей та інших дерев’яних будинках
Печі, каміни, твердопаливні котли стрімко входять у вжиток простого українця. І це не данина моді, а обґрунтована потреба! Враховуючи військову обстановку в нашій країні, зріс інтерес до опалювальних систем, що не залежать від електричних мереж.
Електропроводка в будинку із СІП панелей – як безпечно виконати?
Електрика в будинку – це складна та небезпечна система, тому прокладкою, обслуговуванням та ремонтом займаються професійно підготовлені фахівці. Неправильно прокладені електричні кабелі можуть спричинити пожежу…
Опалення каркасного будинку із СІП панелей
Види систем опалення для СІП панельного будинку СІП панельний …

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

Мы внедряем на рынке Украины самые современные канадские и европейские технологии строительства энергоэффективных домов с применением СИП панелей. Совместно со шведскими специалистами разработана технология строительства каркасных СИП домов с нулевым потреблением энергии - ZERO ENERGYTM.
