ᐈ Будинки за канадською технологією ціна в Києві (Україна) від заводу

Будинок за канадською технологією

Технология строительства каркасных СИП домов в Украине, называется – канадской технологией. В её основе лежит СИП панель, как основной строительный элемент каркасных домов. Пришла технология из Канады, где около 80% всех загородных домов – каркасные дома.

С начала 2000ых годов канадская технология постройки дома набирает популярность и в Украине. На сегодняшний день, только в Киеве насчитывается около 10 больших и малых производств СИП панелей. А компаний, которые предлагают вам построить каркасный СИП дом около сорока.

Канадская технология домостроения набирает популярность благодаря своей простоте, скорости сборки и высокими эксплуатационными показателями построенных зданий. Из СИП панелей сложно не построить энергосберегающий дом.

Канадський будинок - що це?

У двадцятих роках минулого століття, коли заселення Канади іммігрантами перевищило допустиму кількість, була тільки одна технологія, здатна задовольнити набіглий попит – каркасні будинки. Технологія вже давно перебралася на наші будівельні простори та народ відразу ж дав їй назву – канадські будинки.

Так склалося, що в нашій країні під назву канадський будинок потрапило дві схожі та водночас абсолютно різні технології в канадському стилі:

 • каркасні будинки – будинки з дерев’яного каркаса, утеплені кам’яною ватою;
 • каркасні СІП будинку – будинки з сіп панелей.
Будинки за канадською технологією в Україні

Ми більше ніж впевнені, що такі споруди сподобаються тим, хто любить дерево. Будівництво будинків за канадською технологією – це новий напрямок в малоповерховому будівництві України. Дана технологія сама динамічно розвивається і найпопулярніша нині. Вона дуже гідно представила конкуренцію класичним будовам з цегли та газоблоку.

У чому секрет популярності?

Канадська технологія будівництва

Канадський будинок з СІП – це сучасна будівельна технологія, яка охоплює принцип каркасно-щитової збірки за допомогою СІП панелей.

Практично всі основні деталі та вузли виготовляються на виробництві, де встановлено спеціальне обладнання.

Після чого збірка канадського будинку відбувається за аналогом з конструктором LEGO: підготовлені СІП елементи, за допомогою дерев’яного бруса і термовставок збираються між собою в цілу конструкцію.

Основні етапи будівництва за канадською технологією

Насамперед відбувається установка на фундамент перекриттів для підлоги. Вони додатково ізолюються на нижньому рівні, за допомогою бітумної мастики.

Перш ніж з’єднати між собою панелі, їх попередньо обробляють за допомогою монтажної піни, після чого фіксують саморізами. Товщини 200 мм полістирольних плит досить для того щоб підлога була теплою і не пропускав вологу.

На поверхні плит можна облаштувати систему теплих підлог. Підлоги встановлюють мінімум за 3 години, це при дотриманні всіх правил технологічного процесу. У пази стінових СІП панелей поміщається обв’язувальний брус і термовставки, які забезпечують стабільну жорсткість всієї конструкції, особливо в горизонтальній площині.

Після – встановлюються стінові панелі. До підлогового перекриття кріпиться обв’язувальний брус на саморізи. Правильність установки бруса визначають за допомогою спеціального шаблону. Через товщину бруса і панелі просвердлюється отвір, через яке жорстко закріплюють конструкцію, що стоїть на фундаменті, за допомогою анкерних болтів.

Установку стін починають, як правило, з кутової частини будинку. Першу панель виставляють за рівнем, після чого міцно закріплюють до обв’язувального бруса. Дотримуючись прямий кут до першої панелі, кріплять іншу, з’єднання попередньо обробляють монтажною піною.
За допомогою дрилі та довгих саморізів СІП панелі з’єднуються між собою.

Технологічні пази зверху обробляють піною і поміщають в них дошки, призначені для обв’язки. У будинках, зібраних за канадською технологією, можлива установка не тільки каркасних перегородок заповнених утеплювачем і обшитих зовні фасадним матеріалом, але й установка стін всередині приміщень.

Каркасні перегородки на порядок дешевше, а панельний метод ефективніше, тому такі перегородки використовуються в якості несучих конструкцій.

Закінчуємо монтаж першого поверху

Переваги канадських СІП будинків

 • ВЫСОКИЕ ТЕПЛОИЗОЛЯЦИОННЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Благодаря технологии сборки и материалам, которые применяются для строительства – это самые теплые дома, их еще называют – дом термос. Данная технология используется при строительстве под названием «пассивные дома». Ни для кого не секрет, что пенополистирол, применяемый при производстве СИП панелей, признан лучшим теплоизоляционным материалом. Нет в Европе стран, где бы не использовали этот материал для улучшения теплоизоляции сооружений.

 • ВЫСОКАЯ ПРОЧНОСТЬ

Многолетний опыт использования в строительстве данной технологии доказал, что построенные намидеревянные канадские дома отвечают высокой степени прочности и смело противостоят вызовам природы. Такие быстровозводимые дома рекомендуют для постройки в зонах повышенной опасности землетрясений и ураганов.

 • ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

Исторически сложилось, что для строительства домов используют материалы, которые всегда считались безвредными. Соединительные элементы: деревянный брус, композитные вставки и термопанели. СИП панель состоит: ОСП плиты (97% состоят из древесной щепы), пенополистирол (98% воздуха), однокомпонентный клей (вторым компонентом которого выступает вода).

 • ОТСУТСТВИЕ ОГРАНИЧЕНИЙ ДЛЯ АРХИТЕКТУРНОЙ ФАНТАЗИИ

Данная технология позволяет строить коттеджи, жилые дома, дачи, домики спроектированные самыми смелыми архитектурными умами. Ограничений в дизайне домов построенных по канадской технологии нет!

 • ДОЛГОВЕЧНОСТЬ

На наш взгляд, самый важный аргумент в пользу домов построенных по канадской технологии. Материалы и выдержанная технология производства – залог долговечности наших каркасных домов. Каркасная или каркасно панельная технологии от домостроительного комбината «Бауен Хаус» заключаются в том, что мы хорошо знаем продукт, который мы производим. Канадская технология строительства, которой мы владеем досконально, выбрана нами обдуманно.

 • ВЫСОКАЯ СКОРОСТЬ СТРОИТЕЛЬСТВА

Готовый для проживания канадский деревянный дом в Киеве, или в любом другом городе Украины, в комплектации “с наружной отделкой” – всего за 90 дней.

Відео будівництво за канадською технологією

Канадська технологія СІП від Бауен Хаус

Замовивши у нас будівництво канадського СІП будинку в комплектації з зовнішньою обробкою – Ви отримуєте зовні повністю готовий будинок під ключ. Ми пропонуємо найповнішу комплектацію по захисту зовнішньої частини СІП панельного будинку в Україні.

В ціну будівництва з зовнішньою обробкою входить:

 • Індивідуальний проєкт . 3D візуалізація. Документи для узаконення.
 • Фундаментні роботи + введення комунікацій в будинок (електрика, вода, каналізація).
 • Доставлення домокомплекту на місце будівництва по всій території України.
 • Домокомплект з СІП панелей. Тип – енергоефективний.
 • Ліцензовані будівельно-монтажні роботи.
 • Герметизація стиків СІП панелей по фасаду.
 • Герметизація віконних і дверних прорізів.
 • Металопластикові вікна Rehau, двокамерний склопакет.
 • Теплий, гостівський монтаж вікон і дверей.
 • Металеві, утеплені вхідні двері (Україна).
 • Герметизація зовнішньої частини покрівельних СІП панелей.
 • Захист даху з роботою (бітумна черепиця, металочерепиця).
 • Додатковий захист фасадних ОСП плит, поліпшення адгезії.
 • Захист фасаду з роботою (штукатурка, комбінований, вентильований).
 • Аналіз якості повітря в зібраному будинку.
 • Тест на герметичність-Blower door test.
 • Довічна гарантія.

Ми повинні сказати, що запропонована комплектація і ціна будівництва з обробкою не є обов’язковими для всіх замовників, які хочуть побудувати свій енергоефективний будинок з нами. Ви маєте право самостійно вибирати у нас тільки ті роботи, матеріали та послуги, ціни яких вам здаються обґрунтованими.

Запишіться на перегляд готового будинку

Мы должны сказать, что предложенная комплектация и цена строительства с отделкой не являются обязательными для всех заказчиков, которые хотят построить свой энергоэффективный дом с нами. Вы вправе самостоятельно выбирать у нас только те работы, материалы и услуги, цены которых вам кажутся обоснованными, таким образом недорогие дома по канадской технологии можно построить с нами в Бауен Хаус.

Проєкти будинків за канадською технологією - фото

Ми розробляємо проєкти будинків за канадською технологією будь-якої складності. Наші проєкти розробляються і моделюються за допомогою спеціальних програм. Це дозволяє розраховувати остаточну вартість будівництва під ключ ще на стадії проєктування. Ціна будівництва, яку ми пропонуємо – остаточна.

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Будинки за канадською технологією – відгуки власників

Iсторія будівництва мого будинку за канадською технологією з СІП панелей нічим особливим не відрізняється від інших таких же історій. Купив ділянку зі старим будинком. Будинок був зроблений з бруса і додатково обкладений червоною цеглою. Будинок не зовсім старий, але планування нас з дружиною абсолютно не влаштовувала, та й холодно в ньому було взимку. Було прийнято рішення розібрати і будувати новий.

Технологію вибирав довго. Особливу увагу в канадській технології привернуло швидкість будівництва і збереження тепла. Дружина в декретній відпустці, дитині потрібне свіже повітря. Плануємо, що дружина з дітьми буде жити в будинку і взимку, і влітку, а значить, необхідно щоб в ньому було комфортно і тепло. Та й розтягувати будівництво на довгі роки немає ніякого бажання. На сьогоднішній день вже видно, що новий 2020 рік ми будемо зустрічати в новому будинку. Але ж будівництво розпочали у травні місяці …

Читати відгук власника будинку за канадською технологією повністю…

Ціна будівництва за канадською технологією

На ціну будівництва за канадською технологією в першу чергу впливають:

 • геологія та геодезія земельної ділянки під будівництво;
 • складність архітектурних форм будинку;
 • віддаленість об’єкта будівництва від центральних населених пунктів;
 • умови проживання робітників;
 • комплектність домокомплекту СІП і його тип;
 • час будівництва (весна, зима, Осінь);
 • вартість оздоблювальних матеріалів.

Дізнайтеся вартість будівництва

Рекомендовані статті

Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни

Згубні, катастрофічні наслідки російської агресії весь український народ відчув на собі повною мірою від початку війни…

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

Плюси і мінуси мансардного поверху: як правильно побудувати мансарду

На мансарду в українських реаліях існує певна мода. Багато клієнтів замовляють проєкти з житловою надбудовою. Виглядають будівлі з додатковою висотою ефектно і оригінально. А власник отримує в користування ще кілька житлових приміщень…

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua