Завершили зовнішнє оздоблення будинку в Київській області
Бауен Хаус » Новини та анонси » Завершили зовнішнє оздоблення будинку в Київській області
Провели зовнішнє оздоблення будинку з СІП панелей фасадною плиткою під цеглу. Матеріал оздоблення поставив замовник.
Оскільки ми будуємо індивідуальні будинки та намагаємось втілити усі побажання замовника – комплектації будівництва можуть відрізнятись, якщо так буде зручніше клієнтові. Це означає, що ми можемо виконати тільки ті роботи, які узгодимо з Вами, або навіть з використанням Вашого матеріалу.
Будівництво за 60 днів
Дивіться фотозвіт з будівництва:
Всі фотографії з перших днів будівництва дивіться в галереї об’єкта.
Вас цікавить будівництво власного будинку?
Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва
У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!
Ми впроваджуємо на ринку України найсучасніші канадські та європейські технології будівництва енергоефективних будинків із застосуванням СІП панелей. Спільно зі шведськими фахівцями розроблено технологію будівництва каркасних СІП будинків з нульовим споживанням енергії – ZERO ENERGYTM.
Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua 










