Відновлення пошкодженого війною будинку з СІП панелей у Чернігові – Bauen Haus

Відновлення пошкодженого війною будинку з СІП панелей у Чернігові

У 2022 Бауен Хаус був змушений освоїти новий вид СІП панельного будівництва – відновлення пошкодженого війною будинку.

Будинку, про який йтиметься, дуже пощастило. Багато в чому допомогла технологія дерев’яного будинку, що не дозволила осколкам, що потрапили в будівлю, зруйнувати несучі конструкції, що могло б призвести до повного або часткового обвалення. Уламки рашистських мін прошили дах і деякі стіни просто наскрізь, не завдавши великих і дорогих руйнувань.

Цей будинок ми зводили на околицях Чернігова навесні 2021 року. Так вийшло, що він виявився недалеко від лінії вогню. Замовник не встиг у ньому навіть пожити, а вже доводиться робити ремонт.

Повторюся, ступінь пошкодження будинку можна назвати незначним. Немає великих руйнувань даху або стін, які спричинили б їх повну заміну. А це був би дорогий та тривалий процес відновлення чи реставрації пошкодженого війною житла.

Оцінивши за фотографіями ступінь завданих збитків, підібравши необхідні оздоблювальні матеріали та необхідні елементи СІП панелей, які потрібно буде замінити, ми виїхали до Чернігова. Відновлення пошкоджень у нас зайняло лише один день. Будинок стоятиме ще 100 років.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Було..

Стало..

Вам потрібен ремонт будинку?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua