Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни – Bauen Haus

Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни

Згубні, катастрофічні наслідки російської агресії весь український народ відчув на собі повною мірою від початку війни. Злісний та підступний ворог руйнує лікарні, дитячі установи, будинки, намагається знищити комплексні бази інфраструктури, мости. Але завдяки підтримці союзників і загальному патріотизму Україна вже сьогодні починає відновлювати зруйновані міста, використовуючи для цього нові технології будівництва та архітектури.

Поки що рано говорити про глобальне інвестування в українську економіку, але уряд уже сьогодні створює плани на майбутнє. Залучення не лише західних інвесторів, а й власних приватних будівельних компаній може вирішити проблему індивідуального житла, як нового, так і потребує ремонту та реконструкції.

Наша компанія чудово розуміє ситуацію, що склалася в Україні та робить все для того, щоб зробити свій внесок для загальної, швидкої перемоги!

Варіанти відновлення зруйнованих будинків

Сьогодні ми можемо запропонувати низку комплексних послуг:
  • Надбудова або прибудова зруйнованої частини будівлі. Перепланування та надбудова другого поверху, або горища з дахом.
  • Відновлення та будівництво даху – зносимо зруйнований та будуємо з СІП панелей, новий і теплий.
  • На фундаменті зруйнованої будівлі будуємо новий будинок із СІП панелей. Це може бути такий самий будинок, як у первісному вигляді, або менший за розмірами в межах фундаменту.
Реконструкція старого будинку

Перевага нашої технології будівництва та реконструкції

Найважливішою особливістю такого будинку є швидкість його будівництва. Як правило, будинок «під ключ» можна отримати в строк від 3 місяців, що дуже важливо для ситуації, що склалася в Україні.

Будівництво будинків із СІП панелей найбільше стало популярне нині. Перевага даної технології також у її енергоефективності, а це означає, що фінансові витрати у такому будинку можна звести до мінімуму.

Житлове приміщення, побудоване за технологією СІП, має мінімальну кількість теплових зазорів, що в результаті із зовнішнім утепленням по фасаду дає повну герметизацію будівлі. У такому будинку можна відстежувати контроль якісного повітря, що надходить через спеціальні вентиляційні канали. За відсутності теплових проміжків виключається поява різних гнильних утворень, які викликають згодом невідворотні процеси, що погіршують здоров’я мешканців. Що менше теплоємність стінок, то швидше відбувається прогрів будинку. Якщо порівнювати, наприклад, з цегляним будинком, то на його прогрів потрібно витратити в 30 разів більше енергії, ніж на будинок із СІП панелей.

З точки зору екологічності СІП панелі повністю безпечні. У кінцевій фазі полімеризації ефірні смоли нового покоління забезпечують низький рівень забруднення, не тільки атмосфери, а й внутрішнього простору житлового приміщення.

Модульні будинки від Bauen Haus як тимчасове житло

Як альтернатива СІП панельним будинкам наша компанія пропонує модульні конструкції. У наш час, зі збільшенням попиту на готові та швидкі рішення, модульні будинки стали набирати популярності в Україні та світі. Всього за місяць можна отримати повноцінне, комфортне та готове до заселення житло, яке прослужить довгий час, а за необхідності такий будинок можна продати або просто перевезти на нове місце.

Складання модульного будинку відбувається на заводі нашої компанії: виготовляють цілісну конструкцію, тобто, каркас із СІП панелей, облицьовують зовнішню та внутрішню частини будинку, проводять каналізацію, встановлюють водопровідну систему, електрику. За домовленістю, модульний будинок може бути обладнаний сан. приладами, меблями та побутовою технікою.

Вже зараз можна придбати такий будинок, купивши й оформивши заздалегідь земельну ділянку, вирішивши деякі деталі з менеджером нашої компанії щодо вибору необхідного фундаменту та погодивши умови доставки модуля на ділянку.

Перевага модульних будинків в оперативності їх складання та доставки у готовому вигляді на місце забудови, що є незаперечним фактом у військовий та повоєнний час. Встановлення будинку на готовому фундаменті на ділянці займає лише 1 день!

Відновлення зруйнованого, будівництво нового, реконструкція старого

Війна внесла свої корективи до планів усіх українців. У пошукових системах з’явилися нові запити, які ніколи не цікавили наших співгромадян до 2022 року:

  • відновлення зруйнованого будинку;
  • реконструкція пошкодженого будинку;
  • будівництво нового будинку на місці зруйнованого або пошкодженого.

Оцінити можливість відновити пошкоджений або навіть зруйнований будинок можна лише після знайомства прямо на об’єкті. Іноді можна спробувати вивчити ступінь збитків на фотографії або відео. Але й у першому та в іншому випадках оцінити вартість таких робіт можна лише на підставі проєкту реконструкції.

Іноді, невисокий рівень руйнування дозволяє зробити ремонт або заміну невеликої пошкодженої частини будинку з мінімальними витратами для замовника.

Найчастіше необхідно змінювати цілі поверхи з дахами. У такому разі ми рекомендували б зробити реконструкцію з можливим поліпшенням планування або навіть збільшенням площі нового будинку.

Якщо говорити про відновлення фасадів, то в кожному випадку рішення буде індивідуальним.

Вже зараз ми надаємо готові проєкти як будинків, так і модульні рішення. Попри важкий економічний стан – старання наших архітекторів, проєктувальників, будівельників спрямовані на добробут та покращення життя українців.

Ми впевнені, що в майбутньому Україну чекає процвітання та стрімке зростання рівня життя населення.

Бажаєте дізнатися більше про будівництво СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами й відповість на всі питання.

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 7 хвилин і відповість на питання

Останні статті

Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни

Згубні, катастрофічні наслідки російської агресії весь український народ відчув на собі повною мірою від початку війни…

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

Плюси і мінуси мансардного поверху: як правильно побудувати мансарду

На мансарду в українських реаліях існує певна мода. Багато клієнтів замовляють проєкти з житловою надбудовою. Виглядають будівлі з додатковою висотою ефектно і оригінально. А власник отримує в користування ще кілька житлових приміщень…

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua