Будинки з СІП панелей відгук власника в Віті-Поштовій

Відгук власника будинку в Віті-Поштовій Київської області

Отзыв владельца дома в Вите-Почтовой Киевской области Фото 1

Я купив невеликий старий будиночок під Києвом. Спочатку хотіли просто зробити ремонт і перетворити будинок на дачу, але зваживши можливі витрати й кінцевий результат, порадившись з дружиною, прийняли рішення зробити невелику реконструкцію. А потім і ремонт.

Відвідав будівельну виставку, послухав багато пропозицій, вибрав, на мій погляд, єдино правильне – перебудовувати старий будинок із застосуванням СІП панелей. Для мене було важливо швидкість і вартість можливої перебудови. Швидкість була головною. Хотілося б встигнути відпочити на новій дачі вже в цьому році.

На виставці було всього дві фірми, які займаються подібними перебудовами. Мою увагу привернули хлопці з компанії “Бауен Хаус”. Прямо на виставці мені зробили пропозицію. Я відвідав їх виробництво і мені все сподобалося.

З архітектором Оленою ми зробили попередні креслення. Вже наступного дня мені надали зрозумілу комерційну пропозицію, розгорнуті кошториси. Уклали договір.

Із запізненням всього у два дні, у мене почали монтаж надбудови. Бригада Костянтина працювала, на мій погляд, дуже добре. Вони не проживали на місці мого будівництва, але їхали пізно, а приїжджали рано.

Всього за два тижні, попри проливні дощі, моя надбудова готова.

Дуже задоволений спільною роботою з цією компанією. Буду рекомендувати своїм друзям і знайомим.

Україна, Київська область, смт. Віта-Поштова, Олександр

Фото будівництва

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua