Будинки з СІП панелей відгук власника в Славутичі

Відгук власника будинку в Славутичі

Відгук власника будинку в Славутичі Фото 1

Купили ділянку землі в селі зі старим покинутим будинком. Село знаходиться в місці частого підтоплення. Звичайний фундамент не підходить. Шукали хто може будувати на палях.
В інтернеті знайшли цікаву пропозицію від “Бауен Хаус” про недорогих будинках на палях з СІП панелей. Вивчили побудовані ними будинки й зрозуміли, що вони такі вже не раз будували. Зустрілися в офісі, обговорили наші ідеї та визначилися з плануванням майбутнього будинку. В цей же день уклали договір і на наступний проплатили аванс.

Будувати потрібно було під містом Славутич. Будівельники приїхали через тиждень на своєму автобусі й привезли всі необхідні матеріали для фундаменту. Зробили швидко, за три дні. Ми не фахівці, але нам сподобалося. У нас з чоловіком не було можливості перебувати на ділянці й контролювати, але коли приїхали приймати роботу, то зауважень не було.

На будівництві будинку ми не були присутні взагалі. Були дуже здивовані, що за сім днів весь будинок був готовий. Приїхали тільки підписати акти.

Побудованим будинком задоволені дуже. Вийшов таким же, як і уявляли. Дуже хороша бригада будівельників. Зробили якісно і дуже швидко.

У чоловіка була ідея будувати самостійно, спасибі менеджерам “Бауен Хаус”, що відрадили. Ми вже другий місяць відпочиваємо у власному будинку. Чоловік займається ремонтом всередині, а ми з дітьми Відпочиваємо.

м. Славутич, Наталія

Фото будівництва

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua