Будинки з СІП панелей відгук власника в Київській області

Відгук власника будинку в Київській області

Відгук власника будинку в Київській області Фото 1

Ви знаєте, для мого сина це перший будинок. По роботі він оператор, дуже хороший оператор, зняв багато відомих картин. І звичайно ж нам доводилося багато їздити по країні. Зараз син працює в Києві, що і наштовхнуло його на думку побудувати свій будинок. Головне, він хотів побудувати саме свій будинок, сам придумав планування і зовнішній вигляд. Два будинки в одному. Будинок для мене і його сім’ї. Ми завжди були разом.

Він багато їздив по різних компаніях, але практично всі намагалися нав’язати йому типові проєкти. Ну, наприклад, візьміть цей будинок і помножте вартість на два, ось вам будинок для двох сімей. Братися за розробку його проєкту, без великої передоплати, ніхто не хотів. Та й у всьому відчувалося, що робити хоч щось почнуть тільки за гроші. Було не приємно і звичайно ж співпрацювати з ними син не хотів. Будь-яка дія повинна приносити задоволення.

Першою компанією, з якою він вирішив познайомити мене, була Бауен Хаус. І це була перша компанія, яка уважно поставилася саме до його проєкту. Нам швидко розрахували вартість, розбили будівництво на кілька великих етапів.

На запрошення Валентина ми відвідали на той час їх закінчений об’єкт; мали можливість поговорити з попередніми замовниками, які дуже добре відгукувалися про роботу комбінату. Відвідали виробництво і знаєте, що вразило – наявність великого запасу матеріалу. Судити про самі верстаки нам багато про них з натхненням розповідав Валентин, нам складно, але дійсно всі операції виконуються тільки на них.

Уклали договір, і почали будівництво. Ось ще один плюс Бауен Хаус – швидкість. Ми читали з сином, що це швидкий спосіб будівництва, але ставилися все ж скептично. Переглянули, напевно, всі фотографії з їх попередніх будівництв, але про швидкість будівництва з фотографій судити складно. Переконалися тільки на власні очі.
Я дуже люблю фотографувати, мене син захопив, ледь встигала знаходити потрібні ракурси й не пропустити який-небудь етап.

А ще я ніколи не думала, що фотографії з будівництва – це так КРАСИВО!!!

Вже наступного дня після підписання договору до нас виїхала бригада. Через чотири дні у нас був готовий фундамент і стяжка повністю. А працювали вони від генератора. Браво!

Найскладніший етап – очікування будівництва самого будинку. Але і тут Бауен Хаус знову на висоті. Збірку почали із запізненням всього на один день. Зібрали швидко. Було дуже цікаво спостерігати як народжуються перші стіни, перші кімнати, перші віконні прорізи та перша частина майбутнього будинку мрії мого сина і мене!

Звичайно, це ще НЕ будинок, про який ми мріємо з сином, але я вже відчуваю себе вільно і добре тут.

Дуже рекомендую цю компанію. Я не знаю, наскільки вона німецька, але дуже схоже на правду. Особлива подяка ТОВ “Bauen Haus”, а саме: Олексію за творчість і Віталію за професіоналізм.

Фото будівництва

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua