Будинки з СІП панелей відгук власника в Козаровичах

Відгук власника будинку в Козаровичах

Відгук власника будинку в Козаровичах Фото 1

Історія будівництва мого будинку з СІП панелей нічим особливим не відрізняється від інших таких же історій. Купив ділянку зі старим будинком. Будинок був зроблений з бруса і додатково обкладений червоною цеглою. Будинок не зовсім старий, але планування нас з дружиною абсолютно не влаштовувало, та й холодно в ньому було взимку. Було прийнято рішення розібрати та будувати новий.

Технологію вибирав довго. Особливу увагу в канадській технології привернуло швидкість будівництва і збереження тепла. Дружина в декретній відпустці, дитині потрібне свіже повітря. Плануємо, що дружина з дітьми буде жити в будинку і взимку, і влітку, а значить необхідно щоб в ньому було комфортно і тепло. Та й розтягувати будівництво на довгі роки немає ніякого бажання. На сьогодні вже видно, що новий рік ми будемо зустрічати в новому будинку. Але ж будівництво почали в травні.

До вибору компанії теж поставився дуже відповідально. Особливу увагу звертав на наявність сучасного виробництва, будівельної ліцензії, та й прислухався до своєї інтуїції, яка мене не підвела. Особливу увагу звертав на склад самого домокомплекту: сухий брус, ОСП для СІП панелей Egger, імпортний пінополістирол.

Спільною роботою з хлопцями з ‘Бауен Хаус`, а вона дійсно була спільною, залишився задоволений. Будували дійсно швидко і професійно.

Дуже добре сплановані етапи будівництва: комплект будинку привезли відразу весь, за кілька днів до закінчення складання привезли матеріали для покрівлі та фасаду, вікна, вхідні двері. Окремо хотів би відзначити бригаду фасадчиків. Все пізнається в порівнянні. Зараз, дивлячись на свій фасад і порівнюючи його з іншими, від мене вже не сховаються нерівності й шорсткості на інших будинках, з подібним захисним покриттям. Дуже професійно була зроблена гідроізоляція балкона. Був побудований дуже красивий і функціональний камін. У будинку встановили рекуператори та подарункові сходи з СІП панелей. Було приємно, що у Бауен Хаус один рекуператор вже входить в кожен комплект канадського будинку.

Будинком, який мені побудували дуже задоволений.

Запитайте у мене, чи порекомендую я такий вид будівництва іншим, звичайно так!

Фото будівництва

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua