Будинки з СІП панелей – відгук власника на Осокорках в Києві

Відгук власника будинку на Осокорках в Києві

Відгук власника будинку на Осокорках в Києві Фото 1

У спадок дістався Старий дачний будиночок надбудований над капітальним панельним гаражем для автомобіля, який ніколи в ньому не стояв. Після довгих роздумів вирішили позбутися старого будиночка, до перебудови він вже не годився, а ось капітальний гараж залишили. До того ж не як гараж, а як частина майбутнього будинку.

У СІП панельній технології особливо не сумнівався, будувати з цегли в наш час вже нерозумно. Для мене проблемою був проєкт майбутнього будинку. Ідей багато, а якось в ціле не зводяться. Звернувся до фахівців. Мені допомагав розробляти проєкт архітектор Олексій. Він зрозумів наші з дружиною завдання з першого ж візиту, і вже через день ми милувалися першими ескізними кресленнями. Домовилися з директором про вартість обраних мною робіт і про те, що частину робіт зроблю сам.

Для мене були розроблені детальні плани фундаменту і точний кошторис. Ми погодили календарні графіки наших спільних дій, домовилися про частини оплат.

Сам момент оплат я хотів би особливо відзначити. Я дійсно платив тільки за те, що бачив. Перед виїздом на місце збірки мені запропонували відвідати виробництво і перевірити якість домокомплекту. Через зайнятість не став їхати, але по приїзду все було нормально. Зібрали швидко, на мій погляд – якісно. Бригада збирачів приємна. Ніяких казусів не сталося. Зараз сам продовжую робити внутрішні оздоблювальні роботи. Всім задоволений.

м. Київ, Осокорки, Костянтин

Відгук власника будинку на Осокорках в Києві Фото 2

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua