Будинки з СІП панелей відгук власника на Троєщині в Києві

Відгук власника будинків на Троєщині в Києві

Отзыв владельца домов на Троещине в Киеве – сауны Фото 1

Це наш вже другий банний комплекс. Перший ми будували кілька років тому. Він вже функціонує.

Тоді зупинитися на канадській технології із застосуванням СІП панелей підказали друзі, та й на слуху вона вже була. Але сумнівів було багато. Багато фактів за канадську технологію, багато міфів проти.

Дуже важливим аргументом “за” цю технологію було висока швидкість будівництва. Та й невисока вартість матеріалів не на останньому місці. Відмовилися тільки від колишніх забудовників.

Почали пошук нових виробників. У Києві їх рекламується досить багато, але головним для нас була наявність виробництва і будівельна ліцензія, тому були відкинуті відразу майже всі. Знайшли в інтернеті “Бауен Хаус”. Ознайомилися з сайтом. Здзвонилися. Сподобалося.

Вже наступного дня отримали зрозумілу комерційну пропозицію і домовилися про зустріч. Підкупила непідробна увага до нас, швидкість прийняття рішень, власне сучасне виробництво, та й торгуватися хлопці вміють.

Уклали договір і внесли перший авансовий платіж. Сподобалася зручна форма оплати, платили тільки за фактом за вже виконані роботи. Інші фірми таку практику не використовують, там би довелося викласти майже всю суму відразу, а як правило потім вимагати чогось вже складно.

Для наших саун ми вибрали СІП панелі з магнезитом з внутрішньої сторони. Це дуже зручно для вологих приміщень, а особливо для тих, хто боїться міфів про формальдегід від листів ОСБ. Зручна внутрішня обробка, ми просто пофарбували внутрішні панелі фарбою, а стики закрили декоративними планками. Це недорого і дуже красиво.

На запрошення директора Валентина ми з великим інтересом відвідали їх виробництво. Побачене нами відповідало розрекламованому ним же. Ми дійсно змогли перевірити готовність наших комплектів і наявність хорошого обладнання. Питання внесення наступної частини нашої оплати за договором було доречним і виправданим.

По самій збірці особливо говорити нічого. Домокомплекти, на наше прохання, привозили невеликими частинами. Намагалися не тримати на вулиці ще незібрані частини саун, для кращого їх збереження. Зібрали досить швидко. Було видно, що хлопці збирають не вперше. Постійно на будівництві був присутній виконроб Віталій. На будь-які питання ми отримували достатні відповіді.

Дуже рекомендуємо. Видно, що команда дійсно професіоналів.

м. Київ, с. Троєщина, Михайло та Олександр

Відгук власника будинків на Троєщині в Києві – сауни Фото 2

Вам сподобався побудований будинок?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua