Відео-відгук власника енергоефективного будинку з СІП панелей від Бауен Хаус

Відео-відгук власника енергоефективного будинку з СІП панелей 100 кв. м.

Сьогодні ми відвідаємо перший будинок, він у нас називається “Осокорки-2“. Загальна площа будинку – 112 квадратних метрів, двоповерховий будинок з СІП-панелей. Завдання було вмістити цей будинок на місце старого, який був побудований ще дідусем нашої замовниці. Друге завдання для наших архітекторів було теж не менш складним: у замовника вже є газон, доріжки, дерева, які їм дуже цінні й ніяк не можна було їх знищити. Потрібно було вмістити цей будинок, мало того, що на невеликій ділянці, так ще й між дерев, і з цим завданням ми впоралися.

У цій серії невеликих відеороликів ми будемо намагатися цю інформацію отримати безпосередньо від наших замовників.

– Добрий день!

– Добрий день.

– Напевно дасте нам хвалебний відгук, як я сподівався на це рік тому. І ось цей день настав. Питання вам, Даша, таке: ось багатьох наших глядачів цікавлять найчастіше два питання. Перше питання – як ви прийшли до цієї технології будівництва з СІП панелей ? Друге: як ви вибрали нас?

– Ну я почну тоді з того, чому у мене взагалі виникла ідея побудувати будинок і чому за цією технологією. Власне ось за моєю спиною знаходиться мій новий будинок, але до нього тут стояв старий. Взагалі це місце дуже знакове для всієї моєї сім’ї, це таке родове гніздо для багатьох-багатьох поколінь нашої сім’ї. І будинок, який стояв перед цим, побудував мій дідусь своїми руками.

– Зі старого ми сходи зберегли начебто?

– Так, металеві сходи збережені. Але взагалі це був цілий такий величезний етап життя сім’ї. Але оскільки сім’я розросталася, то цього простору не вистачало на всіх, тому що з’являлися діти, онуки, правнуки й так далі. І ми стали перед необхідністю оновлюватися.

– Скажу у двох словах – це у нас комплектація наймасовіша:

  • СІП-панельні стіни 160 міліметрів;
  • каркасне перекриття – балки 200 з 22 ОСБ, через спеціальні звукоізоляційні прокладки;
  • дах з СІП панелей – 200 міліметрів;
  • всередині порожнистий каркас – це звичайний дерев’яний каркас. Тому що помітили, що дуже зручно в таких перегородках розводити всі комунікації. Електрику, в тому числі ми тут розводили в металевій гофрі. Дуже важливо, що всі контакти та з’єднання пропаюються;
  • дерев’яні сходи теж нашого виробництва.

– На вибір технології вплинули на мене два ключові чинники. По-перше, це фактор часу, і за результатами так це і вийшло. Це дивовижне таке спостереження, коли стоїть порожній шматок землі, а через місяць у тебе виростає будинок.

– За перших два дні виростає перший поверх.

– Так, точно!

– У нас кілька було випадків, коли замовники йдуть на роботу, ввечері приїжджають, а вже стоять стіни 1го поверху.

– Так-так, ми фотографували в процесі – кожен день щось з’являлося нове, це було дуже круто! Другий фактор крім часу – це був фактор чистоти. Тому, що тут це стара ділянка, вже багато що було зроблено, і тут проживають мої родичі. Тому мені було важливо щоб будівництво було максимально комфортним для них. Я собі не уявляю цю всю грязюку, цемент, шум. Ось тому мені дуже принципові два цих фактори – час і відносна чистота. 

– Наскільки я пам’ятаю ви потрапили під програму “Зимове будівництво“. Розкажіть у двох словах, як ви розумієте цю програму?

– Фундамент ви зробили в листопаді, і далі він відстоювався. За цей час рівними платежами кілька місяців я оплачувала вартість безпосередньо коробки. Домокомплект спокійно готувався і чекав мене. За цей час рівними платежами кілька місяців я оплачувала вартість безпосередньо коробки. Домокомплект спокійно готувався і чекав мене. І коли вже погода дозволила – ми домовилися, і за 3-4 тижні звели будинок.

– Найголовніше – знижка 10 відсотків! Трохи поясню, просто багатьох теж цікавить саме “зимове зберігання“. Є замовники, які не готові побудувати будинок відразу в один рік, або хочуть будувати, але вже пізно – вже кінець року. Як було у вашому випадку. Ця програма має на увазі те, що ми заливаємо фундамент восени до морозів, він настоюється, а взимку ми спокійно робимо на виробництві домокомплект + дешевше купуємо компоненти – ОСП дешевшає, брус дешевшає, пінопласт дешевшає взимку. І замовник рівними платежами оплачує свій домокомплект з СІП-панелей, який готується і зберігається в заводських умовах в критому ангарі. І взимку ми на готовий фундамент виходимо відразу як тільки дозволяє погода.

У вашому будинку навіть вже зроблені внутрішня розводка та інженерія. У ньому 112 м2, тобто в принципі тут спокійно можна вмістити хороший зал, поєднаний з кухнею, вмістити котельню, і навіть гостьову кімнату на першому поверсі, на другому поверсі можна вмістити три кімнати та ще один санвузол, і гардеробну.

– Тобто загалом у нас так і вийшло!

– Якщо можна, трохи розкажіть про характер будівництва. Ось як вам Бауен Хаус як будівельник?

– Мені подобається, коли за кожну ділянку робіт відповідає спеціалізована бригада. Я і в роботі завжди це ціную – я не вірю у те, що хтось може робити добре все. Тому дуже класно, що я бачила, що на кожен вид робіт приїжджають хлопці, які роблять саме цей вид робіт багато-багато разів. Ось так і було – фундамент заливали одні, збірку робили інші, фасад треті. Це дуже правильно, і в цьому випадку не у мене був головний біль, як це з’єднати в один проєкт – це робили за мене ви та ваші колеги. А я просто говорила, що хочу робити наступним, які терміни і так далі. Ми домовлялися, і в загальному то вся координація була на вас.

– Багато хто боїться будівництва тому, що вони вважають, що потрібно бути присутнім, всіх перевіряти, контролювати. Ось я знаю по собі – у мене будинок побудувався дуже легко і, в принципі, якщо захочу будувати інший – то з задоволенням побудую. Я розумію – будинок будується легко! Коли все правильно організовано. Як ви вважаєте, ось після цього будівництва – якби захотіли, то зважилися б ще на одне? Як для вас це все протікає? Якщо складність є, то в чому вона проявляється?

– Так, зважилася б! Насправді складності у всіх завжди внутрішні. Взагалі в цьому процесі будівництва доводиться приймати рішення, боротися зі своїми внутрішніми страхами, внутрішніми обмеженнями та внутрішніми уявленнями про те, що робити. Особливість в тому, що ти не фахівець і повинен довіритися. Це, мабуть, найголовніше – потрібно все-таки розслабитися та отримувати задоволення в процесі. Це мій перший будинок і мені поки немає з чим порівнювати, я вже для себе веду щоденничок з висновками на наступний свій проєкт.

– Ще питання. Одне з наших гасел говорить – “Немає прихованих платежів!”. Ви можете сказати скільки у вас з’явилася платежів прихованих? Ось був договір, була якась сума і до вас все одно постійно ходять і просять дати ще. Наскільки це було в Bauen Haus?

– Постійного не було. Був нюанс у нас з фарбою на фасад.

– З будь-яким фасадним оздобленням дуже складно, тому що це матеріал, у якого навіть в різні погодні умови витрати абсолютно різні. Тобто у нас, як я пам’ятаю, перевитрата була там близько 4000 гривень на те, що потрібно було докупити кілька відер, яких не вистачило. А в основному?

– А так в принципі немає. Взагалі про що ми домовлялися то і виходило.

– Добре, тоді останнє питання. От якби довелося – чи порекомендуєте нас?

– Так я вже порекомендувала! Насправді ось тут половина вулиці “паслася” під час будівництва: всі спостерігали, всі запитували. І я із задоволенням ділюся контактами тому, що мені за вас не соромно! Я дуже задоволена і рекомендую з чистим серцем вас

Вас цікавить будівництво власного будинку?

Отримайте безкоштовну консультацію у нашого експерта і розрахуйте вартість вашого будинку мрії!

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua