Відео-відгук: "Чому я обрала СІП-будинок, а не будинок з газобетону?" – Бауен Хаус

Відео-відгук: "Чому я обрала СIП-будинок, а не будинок з газобетону?"

“Добрий день, дорогі друзі! Мене звати Володимир, менеджер компанії Bauen Haus. Ми зараз на черговому нашому об’єкті, який знаходиться на фінальній стадії будівництва – йде фасадне оздоблення. І ось наша замовниця – Людмила Олександрівна.”

– Підкажіть, як ви вибрали компанію Бауен Хаус, що вас привело до нас?

– Спочатку моніторили, нам прораховували в декількох компаніях. У нас є свій виконроб. Ми приїжджали в офіс, спілкувалися з Мирославом, і прийняли рішення замовити цей об’єкт у Бауен Хаус. Ми залишилися дуже задоволені! Навіть ось хочу акцентувати увагу на що саме, навіть дуже, задоволені. Те, що будівництвом – це однозначно! У нас претензій ніяких немає. Саме спілкування, підхід до будівництва. Я дуже вдячна менеджеру Мирославу. Навіть були такі випадки, що нас ніхто не попереджав, що сюди під’їдуть і перевірятимуть якість роботи, перевірятимуть будівельників. Приїжджаю – тут ціла бригада і йде перевірка – мені аж на душі приємно! Були такі моменти, що метал прийшов на дах і там пару листів були неякісні. Тут же приїхали, перевірили, замінили. По дереву теж там щось було з цвіллю – теж приїхали і замінили.

– Тобто контроль якості був присутній?

– Контроль якості був присутній постійно, мені це дуже сподобалося! Виконроб Тетяна спілкувалася, вона була задоволена. Вона фахівець і в спілкуванні вона побачила ці моменти, що можна довіряти компанії.

– Така будівля, як ми її називаємо, що це взагалі буде собою представляти?

– Я його називаю офісно-житлове. У нас половина буде ставитися до офісу, друга половина – якраз ми знаходимося біля цієї частини – це житлова. А так як у нас садовий центр і фахівців знайти дуже складно, люди не хочуть далеко їздити, а такі фахівці, як агрономи, вимагають житло. Тому ми для них спеціально виділили другу половину, щоб забезпечити їх житлом.

– Ви зважилися побудувати будинок з СІП панелей. Чи був у вас колись такий досвід, як зацікавилися і дізналися про це, і вирішили побудувати?

– Так, у нас був досвід – ми 2 роки тому замовляли в іншої будівельної компанії. Якістю роботи іншої компанії ми залишилися не дуже задоволені, але самою технологією дуже задоволені! Тому що тоді ми залишили на стадії будівництва під зиму, точно так само як і зараз. Ми зайшли навесні і були вкрай здивовані – сухо і тепло. Ми будували 10 років тому будинок з газоблоку, і коли ми зайшли навесні в будинок з газоблоку – там було сиро і холодно.

– Що вам сподобалося співпрацюючи з компанією Bauen Haus?

– Нам сподобався сам підхід до клієнта. Нам дуже докладно все пояснювали, відповідали на всі питання, які ми задавали менеджеру Мирославу. Ми приїжджали в офіс разом з нашим виконробом, вона кваліфікований фахівець і дуже багато питань задавала – на всі питання були дані кваліфіковані відповіді. Виконроба це задовольнило. Все зроблено за проєктом, як я хотіла.

– Вирішальний фактор це все-таки грошовий – ціновий. Ви розраховували вкластися в цю сумку і все так і вийшло, так?

– Ну як у нас було обумовлено за договором, ми кілька разів акцентували увагу, тому що це дуже важливо. Нам сказали: як у договорі ми підписали – така сума і буде. Ні плюс, ні мінус, все як за договором. Це вкрай приємно, ми вклалися саме в ту суму, яка була прописана в договорі.

– Кому б Ви нас порекомендували, може комусь із знайомих, хто будуватиметься?

– Я вас обов’язково порекомендую! У мене навіть вже запитували в колі моїх знайомих – я рекомендувала вас. Але якщо і надалі будуть цікавитися саме мої знайомі, товариші, друзі – то звичайно ж я буду вас рекомендувати. І якщо в майбутньому ще доведеться щось будувати – то ми обов’язково тільки до цієї технології повернемося і тільки до компанії Бауен Хаус!

Вас цікавить будівництво власного будинку?

Отримайте безкоштовну консультацію у нашого експерта і розрахуйте вартість вашого будинку мрії!

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua