Скільки коштує будинок побудувати – реальна вартість будинку з СІП панелей від Бауен Хаус

Скільки коштує будинок побудувати –реальна вартість будинку з сіп панелей

Скільки коштує побудувати будинок з СІП панелей — це питання найбільш популярний у сфері будівництва по канадської технології SIP. Тема настільки приваблива, що часто використовується недобросовісними конкурентами, які стверджують, що побудувати будинок з СІП панелей дуже дорого і затратно. Але чи так це насправді? Технологія SIP побудована на функціональних принципах:

 • швидкість;
 • міцність і надійність;
 • екологічність;
 • доступність;
 • економія.

Доступність і економія — це базові принципи технології. Розберемося, скільки коштує будинок з СІП панелей без зайвих чуток.

Скільки коштує будинок побудувати – реальна вартість будинку з СІП панелей

СІП панелі – доступний матеріал

СІП панелі це матеріал нового покоління – функціональний і стабільний. Серед багатьох переваг, сендвіч – плити дуже лояльні в ціновій політиці. Це можна пояснити технологією виробництва.

Для створення СІП панелей використовуються ОСБ листи, які виготовляються з деревної тріски. Тріска спресовується під різним напрямком. Ця технологія надає підвищені властивості міцності та стійкості. За цими параметрами ОСБ плита значно перевершує натуральне дерево. А вартість значно відрізняється у вигідну сторону.

Внутрішній шар СІП панелей – спінений пінополістирол. Також доступний матеріал, який завдяки технології стає ергономічним і ультра – енергоощадний. Таким чином, готова СІП панель набуває якості мультифункціонального матеріалу, залишаючись при цьому доступною в ціні. Будівництво, завдяки матеріалу, продовжує лінію економії:

 • Мінімальна кількість робочої сили;
 • Легка доставка та розвантаження матеріалу;
 • Простота в збірці;
 • Стабільність матеріалу – СІП панелі легкі та міцні одночасно. У складному фундаменті вони не потребують;
 • Мінімальна кількість будівельного сміття;
 • Ергономічна витрата оздоблювальних матеріалів шляхом адаптивності та рівної поверхні СІП панелей.

Можна з упевненістю стверджувати, що будинок з СІП панелей доступний будь-якій українській родині з середнім стабільним бюджетом. А ось відповідь на питання, скільки коштує побудувати будинок з СІП панелей, залежить від декількох факторів.

СІП панелі від Бауен Хаус

Будинок з СІП панелей – від чого залежить вартість, і які фактори на неї впливають?

Від чого залежить вартість і скільки коштує будинок з СІП панелей — тема актуальна, але Індивідуальна. Саме так, вартість може варіюватися в кожному окремому випадку. Тому не варто лякатися ціни заздалегідь, не обговоривши будівництво обраного проєкту будинку з фахівцями будівельної компанії. Підсумкова вартість будинку з СІП панелей буде залежати від багатьох факторів:

 • Вибір ділянки під будівництво — СІП панелі компактний матеріал з адаптивністю до конструювання. Стандартний будинок-котедж з СІП панелей не займає багато місця і не потребує складного фундаменту для якого потрібно ідеально рівну ділянку без похибок;
 • Проєкт — базовий елемент при розрахунку бюджету майбутнього будинку. Потреби, побажання і запити клієнта — всі ці фактори безпосередньо впливають на вартість будинку з сіп панелей. Але професіонали будівельної компанії, яка займається будівництвом за канадською технологією, можуть запропонувати оптимізовані варіанти і підібрати найбільш лояльний за вартістю;
 • Монтаж і оздоблювальні роботи — як і в будь-якому вигляді будівництва, Оздоблювальні та монтажні роботи займають окрему графу в бюджеті. Але адаптивність СІП панелей до сучасних оздоблювальних матеріалів і спрощені техніки монтажу дозволяють значно економити, в порівнянні з аналоговим будівництвом;
 • Покрівельні роботи — дах для СІП будинку підбирається індивідуально і може варіюватися у вартості. Завдяки варіативності вибору, фахівець може підібрати вигідний і доступний варіант.

Вартість майбутнього будинку з СІП панелей краще прораховувати разом з професіоналом. Досить просто звернутися за консультацією.

Спірні питання щодо вартості будинку з СІП панелей

Питання про те, скільки коштує побудувати будинок з СІП панелей часто використовується в маніпуляційних нападах конкурентних на будівельному ринку технологій. Найпоширеніші міфи звучать так:

  Будинок з СІП панелей вимагає величезного вкладення коштів – питання спотворене. Насправді, вкладення в СІП будинок за багатьма пунктами набагато економніше по бюджету, ніж в традиційному будівництві. Просто будинок з СІП панелей будується швидко. І вимагає моментальних витрат. У традиційному будівництві роботи затягуються на кілька сезонів, і це створює ілюзії економії. Підсумкові витрати, як правило, будуть набагато вище;
  Оздоблювальні роботи для будинку з СІП панелей дорожче, ніж в традиційному будівництві – абсолютний міф! Оздоблювальні роботи в першу чергу залежать не від виду будівництва, а від вартості матеріалів. СІП панелі в силу своєї адаптивності та сучасності краще взаємодіють з оздоблювальними матеріалами, вони мають ідеально рівну поверхню, що значно скорочує витрату матеріалів для обробки та декору.

Звертайтеся за консультаціями та розрахунком вартості до професіоналів надійної будівельної компанії Bauen Haus — і не витрачайте свій час на міфи та недоведені чутки!

Бажаєте дізнатися більше про будівництво СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами та відповість на всі питання.

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер передзвонить Вам протягом 7 хвилин та відповість на запитання

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua