Приймаємо участь у Хабі «Велике відновлення» – Bauen Haus

Приймаємо участь у Хабі «Велике відновлення»

В ці дні беремо участь у Спеціальному проєкті сприяння відновленню громад Київської області, що постраждали внаслідок воєнних дій. Групою наших компаній презентуємо власні можливості у проєктуванні, виробництві матеріалів, будівництві, ремонтних роботах та відновленні постраждалого житла та інших обʼєктів.

Наші основні напрямки:

  • Проєктування будинків з СІП панелей, каркасних модульних будинків, соціального житла для внутрішньопереміщених осіб, багатоквартирних будівель.
  • Виробництво будівельних та оздоблювальних матеріалів з дерева. Велика кількість необхідного обладнання, якість підготовлених фахівців та мережа власних виробництв первинної та вторинної обробки деревини дає нам можливість виробляти до 2000 кв. м житла, що може відповідати 15-20 будинкам на місяць.
  • Будівництво та оздоблення каркасних та СІП панельних будинків. За період існування розробили та реалізували понад 400 проєктів енергоефективних будинків. Надаємо широкий спектр послуг у сфері будівництва житла, оздоблювальних, ремонтних та реконструкційних робіт. В тому числі робимо прибудови та надбудови, заміну даху та інше для відновлення пошкоджених будівель.

Приходьте поспілкуватись завтра та післязавтра (21-22.09) у виставкому центрі “КиївЕкспоПлаза”, с. Березівка, Бучанського району.

Приймаємо участь у Хабі «Велике відновлення»

Наша експозиція

Вас цікавить будівництво власного будинку?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua