Провели ремонтні роботи пошкодженого уламками будинку з СІП панелей – Bauen Haus

Провели ремонтні роботи пошкодженого уламками будинку з СІП панелей

Цей будинок з СІП панелей ми будували замовнику десь 8 років тому в Київській області. У лютому будинок був пошкоджений уламками рашистських ракет і до недавнього часу стояв у такому вигляді. Власник будинку звернувся до нас зі завданням по ремонту найбільш пошкодженої частини будинку і ми одразу відгукнулися. 

Головний інженер вирішив заміняти частини СІП панелей та пошкоджений каркасний брус на нові. Наша технологія будівництва дозволяє легко проводити подібні роботи. Провели демонтаж пошкодженого фасаду, СІП панелей та брусу, вклеїли нові елементи. Зовні нанесли кварцеву ґрунтівку, що захистить будівлю від негативного впливу зовнішнього середовища. В майбутньому власнику будинку за бажанням все одно доведеться повністю переробляти фасад будинку.

Провели ремонтні роботи пошкодженого уламками будинку з СІП панелей Фото 3

Будівництво за 60 днів

Дивіться фотозвіт з будівництва:

Вас цікавить будівництво власного будинку?

Тоді залиште заявку, і ми розрахуємо вартість будівництва

Дізнайтеся вартість будівництва

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua