Покрівельні покриття для СІП панельного даху – Бауен Хаус

Покрівельні покриття для СІП панельного даху

Одним з плюсів СІП панельного даху, є можливість застосування практично будь-яких видів покрівельних матеріалів, згідно вашим смакам і бажанням, а найголовніше – є можливість вибрати найбільш економічний варіант.

Давайте розглянемо основні варіанти покриттів СІП панельного даху, вони бувають декількох видів:

  • М’які і жорсткі;
  • Рулонні і штучні;
  • Плоскі і профільні.

Деякі з них більш підходять для заміських дач, котеджів, інші – для господарських будівель.

Кровельные покрытия для СИП панельной крыши Фото 1

Популярні види покрівельних покриттів для СІП будинків

Оскільки СІП панельний дах виготовляється згідно точно прорахованому проєкту, на спеціалізованому високоточному обладнанні, СІП панельний дах виходить максимально точним за розмірами, місця стиків не мають зазорів, герметичні. Дах володіє відмінними теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями.

Для того щоб уберегти зовнішню сторону даху від впливу факторів навколишнього середовища, необхідно покрити дах спеціалізованими покрівельними матеріалами або покриттями.

М'яка покрівля

М’яка покрівля (бітумний дах, бітумна черепиця, шиглас) – складається зі скловолокна, покритого бітумом і кам’яною крихтою. Виглядає дуже привабливо, легко монтується, завдяки нанесеному на кожен елемент з внутрішньої сторони бітумного шару з полімером.

Мягкая кровля (битумная крыша, битумная черепица, шиглас)

СІП панель є ідеальною “підкладкою” для монтажу бітумної черепиці. Володіє відносною горючістю, можлива наявність специфічного запаху на спеці. Високий термін експлуатації, безшумність.

Металочерепиця

Металочерепиця – великий вибір в ціновому діапазоні, найдорожчу важко відрізнити від дорогої керамічної черепиці.

Легко монтується, добре витримує навантаження та удари, має невелику вагу, але значно шумна.

Металлочерепица для СИП-домов

Покрівельний профільований настил – дуже схожий з металочерепицею, найчастіше застосовується для господарських приміщень.

Ондулін

Ондулін (єврошифер або аквалін) – виготовляється з волокон целюлози, яка просочується бітумом і полімерними матеріалами. Вважається дуже екологічним матеріалом.

Ондулін (єврошифер або аквалін)

+ Легко згинається, простий в монтажі, досить недорогий.

– Можливо порівняно швидке вицвітання фарби, специфічний запах і погана термостійкість (близько 110 градусів за Цельсієм).

Сталева фальцева покрівля

Сталева фальцева покрівля – вид металевої покрівлі, оцинкованої, покритої полімерними матеріалами. Гнучка покрівля, яка в основному застосовується для промислових приміщень тому, що має високий ступінь пожежної безпеки, не горить.

Сталева фальцева покрівля для СІП-будинку

Належить до шумних видів покриттів покрівлі, але може використовуватися для будинку з СІП панелей. Завдяки прекрасним властивостям панелей, гучність даного даху буде значно меншою ніж при використанні з кроквяним дахом. Листи між собою з’єднуються за допомогою фальца, потрібна команда з монтажу такого типу дахів зі спеціальним інструментом.

Рулонна покрівля, що наплавляється

Рулонна направляєма покрівля (гідроізол, секлоізол) – порівняно недорогий і якісний матеріал, широко відомий всім для покриття дахів міських багатоповерхівок. Монтується за допомогою газового пальника, можна сказати «наплавляється» з перехлестом не менше 10 см.

Рулонна покрівля (гідроізол, стеклоізол)

Володіє відмінними гідроізоляційними, звукоізоляційними, вогнетривкими властивостями, безпечна для здоров’я людини. Можна сміливо використовувати як матеріал для покриття покрівлі будинку з СІП панелей з плоским дахом, що ще раз доводить економічність використання плоского даху для проєкту СІП будинку.

Плоска мембранна покрівля – сучасний аналог рулонної покрівлі, використовується для СІП панельних будинків з плоским дахом. Виконана з полімерних матеріалів, має високу міцність, еластичність, екологічність.

Плоская мембранная кровля – ТПО для СИП-крыши

Монтується дуже швидко, за допомогою зварювання гарячим повітрям, що забезпечує 100% герметичність, також може приклеюватися на суцільне покриття, по типу СІП панельного даху. Мінусів практично немає, лише необхідність монтажу навченими працівниками.

Черепиця

Керамічна черепиця – один з найдавніших видів покрівлі, має високу міцність, довговічність, екологічність, безшумність, негорючість, має приємний зовнішній вигляд.

Керамическая черепица

На жаль, керамічна черепиця є одним з найдорожчих і складних при монтажі видів покриття покрівлі. Також керамічний дах володіє високою вагою, і вимагає додаткового покриття даху гідроізоляцією.

Піщано-цементна черепиця – бюджетний аналог керамічної черепиці, володіє всіма властивостями керамічної черепиці, включаючи приємний зовнішній вигляд.

Піщано-цементна черепиця

Також, як і керамічна черепиця є витратною при монтажі та вимагає наявність гідроізоляції. Піщано-цементна черепиця набагато більш крихка, особливо при перевезенні, необхідно враховувати, що мінімум 10% черепиці прийде в непридатність після транспортування і під час монтажу. Не настільки довговічна, на відміну від кераміки.

Звертайтеся за консультаціями та розрахунком вартості до професіоналів надійної будівельної компанії  Bauen Haus – команда компанії з радістю допоможе Вам прорахувати необхідний вид покриття для вашої покрівлі з СІП панелей!

Бажаєте дізнатися більше про будівництво СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами й відповість на всі питання.

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 7 хвилин і відповість на питання

Останні статті

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

Плюси і мінуси мансардного поверху: як правильно побудувати мансарду

На мансарду в українських реаліях існує певна мода. Багато клієнтів замовляють проєкти з житловою надбудовою. Виглядають будівлі з додатковою висотою ефектно і оригінально. А власник отримує в користування ще кілька житлових приміщень…

Покрівельні покриття для СІП панельного даху

Розгляньмо основні варіанти покриттів СІП панельного даху, вони бувають декількох видів: М’які й жорсткі; Рулонні та штучні; Плоскі та профільні. Деякі з них більш підходять для заміських дач, котеджів, інші – для господарських будівель…

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua