Фахівці компанії рекомендують вносити проєктування каміна на початковому етапі будівництва. Це вже гарантія того, що будівельні норми не будуть порушені, а якість установки ніяк не вплине на міцність усієї житлової споруди. Коли проєкт узгоджений та затверджений, можна розпочинати встановлення опалювальної системи.
Щодо порталу, то матеріал, з якого він виготовляється, повинен бути натурально природним, наприклад – мармур. Це екологічно безпечно та довговічно.
Захисний екран оберігає приміщення від можливої пожежі. Між каміном та СІП панельною стіною повинна бути виконана конструкція, що складається з кількох негорючих матеріалів. Найчастіше застосовують кілька листів вогнетривкого гіпсокартону, цементно-стружкової плити або магнезитові листи. Вони захистять внутрішній теплоізолятор від нагрівання.
І завершальною складовою каміна є топка. Вона може бути закритого чи відкритого типу. В наш час найчастіше використовується закритий тип, оскільки це є пожежобезпечним. Що стосується матеріалу, з якого виготовляється топка – чавун. Це завжди міцність, легкість, надійність та максимальна тепловіддача.
Для видалення продуктів згоряння існує димохід.