ᐈ Будівництво готелів з СІП панелей – Каркасні міні готелі

Готель з СІП панелей

СІП-панель – сучасний будівельний елемент для зведення малоповерхових будівель різного призначення. Оскільки швидкість будівництва і невисока вартість каркасного об’єкта по канадської технології задовольняють замовників, на технологію звернули увагу забудовники готельної нерухомості. У курортних регіонах Північної Америки готель з СІП-панелей є найпоширенішим видом нерухомості для тимчасового проживання.

В умовах України 1-2-х поверхові міні-готелі з СІП панелей будуються на берегах морів і в гірських районах Карпат. У містах за традицією заведено зводити будівлі з важких будівельних матеріалів на зразок цегли, бетону, газоблоку. На морських і гірськолижних курортах Комерційний сезон триває 3-4 місяці в році, а в інший час готелі пустують. Тому будівництво дорогих капітальних будівель просто нераціонально.

Проєктування та будівництво готелів з СІП панелей

Складання проєкту невеликої конструкції в 1-3 поверхи з готових, стандартизованих блоків не представляє складності. Замовникам пропонуємо готові проєкти міні-готелів з СІП-панелей. Але можна замовити індивідуальну розробку.

Архітектор і проєктувальник маніпулюють панелями, як елементами дитячої гри, створюючи обсяги, фасади та внутрішні простори. На думку фахівців, на проєктування йде не дуже багато часу і трудових ресурсів. Процес піддається комп’ютерній обробці, завдяки точним розмірам SIP-панелей. А при будівництві не виникає складнощів по точному перенесенню проєкту на об’єкт.

Проєкт готелю з СІП панелей – 518 Візуалізація 1

Швидке будівництво готелів з СІП панелей обумовлює економічну ефективність проєкту. Конструкція без обробки зводиться за лічені тижні. При своєчасній подачі на будівельну ділянку елементів збірка міні-готелю на 20-30 місць може бути здійснена протягом 2-3 тижнів. Вартість безпосередньо залежить від швидкості будівництва. Фінансові витрати на оплату праці найнижчі в порівнянні з об’єктами з важких матеріалів.

Переваги каркасних готелів з SIP панелей

Забудовники сезонних готелів, міні-пансіонатів, кемпінгів віддають перевагу методу швидкого і легкого – в прямому і переносному сенсі, будівництва з сендвіч-панелей. СІП-панель складається з двох листів орієнтовано-стружкової плити й впресованого між ними пінополістирольного блоку. Процес зведення коробки, обробка та експлуатація міні готелю з СІП панелей мають ряд переваг, в порівнянні з традиційними методами, які можна умовно розділити на дві групи – основні й додаткові.

До основних переваг технології відносяться:

 • швидкість будівництва;
 • підвищена енергоефективність;
 • спрощена й економічна обробка;
 • невисока вартість матеріалів і робіт.

Запишіться на перегляд готового будинку

Додатково в якості переваг називають наступні властивості готових будівель:

 • міцність конструкції. Вертикальна і горизонтальна сила впливу вагою одного-двох поверхів, ураганний вітер, землетрус середньої потужності не здатні порушити цілісність і стійкість будівлі. Тільки різкий, сильний, механічний і навмисний удар важкої техніки може зламати конструкцію;
 • відсутність містків холоду, через які, міг би проникати зовнішнє повітря. СІП-панелі підганяються між собою з високою точністю, оскільки на виробництві досягається ідеальний проєктний розмір кожного виробу;
 • панелі обробляються протипожежними та протигрибковими складами;
 • на майданчику відсутня будівельне сміття і ґрунтовий бруд, оскільки елементи конструкції підвозять в готовому вигляді та на місці просто збирають в стіни й перекриття.
Закінчили збірку готелю в Одесі

Швидкість будівництва

Щоб побудувати готель з СІП-панелей потрібно виконати весь технологічний цикл. Термін зведення залежить від декількох факторів:

 • вид фундаменту і способи будівництва. Використовується полегшена основа у вигляді вузького стрічкового бетонного моноліту неглибокого залягання, монолітна плита або металеві палі;
 • монтаж проводиться з готових деталей;
 • перекриття і дах також будують з СІП-панелей.

Енергоефективність готелів

Одне з основних властивостей СІП-панелі – слабка теплопровідність. Через пінополістирольний утеплювач товщиною 10-12 сантиметрів холод не здатний проникнути всередину будинку, а в жарку пору року прохолода довго тримається в інтер’єрах. У готовому будинку в холодний сезон на обігрів витрачається набагато менше енергоносіїв, а влітку нема потреби в постійному використанні кондиціонерів.

Читайте детальніше про енергоефективність СІП будинків в нашій статті: Енергоефективний будинок від БАУЕН ХАУС

Оздоблення каркасного будинку

Стіни з ідеально рівних панелей піддаються швидкій і точній обробці будь-якими матеріалами. На фасади монтують сайдинг, покривають шпаклювальними розчинами, фарбують. Внутрішні стіни обклеюють шпалерами, монтують гіпсокартонні листи й конструкції, керамічну плитку. Висока швидкість робіт зберігається і на оздоблювальному етапі будівництва.

Будівництво готелів з СІП панелей Візуалізація 1

Ціна

Невисока собівартість – одна з найважливіших характеристик каркасних готелів з СІП-панелей. Шляхом скороченого терміну будівництва, залучення меншого числа працівників, відносно низької вартості будівельних матеріалів досягається економічна ефективність. Саме вартість об’єкта є визначальним фактором при виборі власником нерухомості методу каркасного будівництва за канадською технологією.

На готелі з СІП-панелей ціна є найпривабливішою для замовників в порівнянні з іншими видами комерційної нерухомості в курортній місцевості.

Архітектурна різноманітність каркасних готелів

З СІП-панелі можливо побудувати будівлю й елементи конструкції будь-якої форми:

 • прямокутник;
 • овал;
 • коло.

У готових проєктах присутні різноманітні архітектурні рішення та обсяги. За індивідуальним замовленням створюється та форма фасаду та інтер’єрів, яка цікава і приємна оку клієнта.

Дізнайтеся вартість будівництва

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua