ᐈ Фінські будинки під ключ в Україні проекти і ціни

Готові проєкти фінських будинків в Україні

Фінський будинок – теплий будинок

Традиційні будинки з важких будівельних матеріалів на зразок цегли або бетону поступово поступаються місцем на будівельному ринку легким і недорогим дерев’яним конструкціям, в яких зручно, комфортно і вигідно жити. Для фінів доступні та легкі елементи будинку завжди були нормою.

Фінські будинки

Дерево, як будівельний матеріал, завжди вважалося теплим у всіх північних народів. І ось, пройшовши довгий еволюційний шлях, ми все частіше повертаємося до стародавніх екологічних технологій. До знань і досвіду, перевіреного століттями.

Знайома всім фраза “Фінський дім – теплий дім” – сьогодні з теорії перетворюється на повсякденну практику і в Україні.

Все частіше замовники шукають дешеву та обов’язково енергоефективну альтернативу масивним приватним будинкам з цегли або бетону. Чи не випадковим виявилося звернення до будівельного досвіду північних народів у яких є чому повчитися.

У далекій і холодній Фінляндії вже давно будують з легких матеріалів і отримують в користування теплі затишні будинки, в яких приємно й економічно вигідно жити. Традиційний фінський будиночок відрізняється особливою скандинавською естетикою в дизайні, конструкції та інтер’єрі. А технологія їх зведення – ідентична канадському або німецькому (фахверк) досвіду будівництва.

Технологічна основа – застосування дерев’яної каркасної технології. В якості несучих елементів використовувалася підготовлена деревина. Простір між вертикальними та горизонтальними деталями каркаса заповнювався доступним утеплюючим матеріалом: мохом, перемішаної з соломою або сухою травою глиною. Таку технологію ще можна зустріти й в наш час, але все частіше застосовують більш сучасні та енергоефективні утеплювачі.

Замовте безкоштовний розрахунок вартості

Менеджер зв'яжеться з Вами і розрахує вартість

Переваги проекту фінського будинку

Відносно дешеві фінські будинки часто невеликі, до 100 кв.м. тому, якщо ви маєте намір побудувати величезний будинок, то проєкти фінських будиночків вам не підійдуть.

В результаті реалізації проєкти будинків за фінською технологією володіють декількома перевагами в порівнянні з важкими цегляними спорудами:

 • побудувати будинок можна швидко – всього за 2-3 місяці з урахуванням часу на оздоблювальні роботи та дизайн інтер’єрів;
 • всі роботи можна виконати без застосування важкої будівельної техніки й механізмів, руками 3-4 робітників;
 • можлива самостійна збірка домокомплекту без залучення професійних майстрів;
 • економія грошей відбувається на всіх етапах будівництва та експлуатації;
 • фінські будинки з дерева виходять дешевше цегляних, бетонних, кам’яних, блокових будівель в рази;
 • тепло в герметичному панельному будинку зберігається з максимальною ефективністю;
 • проєкт фінського будинку може бути розроблений в розрахунку на повну незалежність від зовнішньої енергії-електрики, централізованого або індивідуального опалення газом, дровами, пелетами або іншим енергоносієм;
 • відсутність надмірності в плануванні внутрішнього простору – відмінна риса проєктів фінських будинків.

Проєкти фінських будинків

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Будівництво фінських каркасних будинків з СІП панелей

Відмінною особливістю проєктів фінських будинків є їх енергоефективність. Основна ідея будівництва пасивних будинків, схожа з норвезькою технологією!

 • Максимальне використання сонячної енергії для обігріву будинку, через великі віконні прорізи.
 • Розташування житлових кімнат і терас на півдні, а технічних приміщень на півночі.
 • Тільки розумне використання внутрішнього простору – заведено називати модним словом Smart.
 • Застосування альтернативних джерел енергії.
 • Проєкти фінських будинків, це найчастіше будинки з невеликою площею. Найчастіше їх і називають – фінськими будиночками!

Фінські будинки з СІП панелей

Найпопулярнішим матеріалом в наш час, для будівництва дерев’яних енергоефективних будинків – є СІП панелі. Сучасний сендвіч виробляється із застосуванням дерева, збирається через дерев’яний каркас і є кращим з доступних утеплюючих матеріалів у світі. Саме тому, дану технологію фіни вважають однією з основних для будівництва своїх будинків.

Сучасний будівельний матеріал – СІП-панель являє собою сендвіч з двох ОСП-плит і укладеного між ними утеплювача Neopora.

Для стін і перекриттів з панелей будують легкий фундамент. Металеві палі, Стрічковий бетонний фундамент малого залягання, монолітна плита. На фундамент витрачається мало цементу та інших матеріалів, тому вартість конструкції залишається економною.

Стіни будують з готових СІП-панелей, розкроєних в заводських умовах під проєктні розміри. Висота стін збігається з розміром ОСП плити по довгій стороні – від 2800 мм і вище. Починають збірку стін з кута і рухаються по периметру, поки не з’єднаються останні елементи. Найчастіше коробку перекривають СИП панелями, але перекриття може бути посилено дерев’яними або двотавровими балками, якщо передбачається великий відкритий простір на першому поверсі.

Віконні та дверні прорізи готують способом вибірки пінопласту під закладку в паз дощок або бруса. Вікна та двері монтують відповідно до сучасної технології, тобто з використанням пароізоляційних плівок, спеціальної монтажної піни PENOSIP та інших герметиків.

Оздоблювальні роботи в фінському будинку виконувати набагато простіше, ніж в кам’яних будівлях. Оскільки стіни мають ідеально рівну поверхню під обробку зі суворою вертикальністю, монтаж гіпсокартону, наклейка шпалер, фарбування, декоративна штукатурка виробляються швидко і якісно з економією часу клеять речовин

Вартість будівництва фінського будинку

Збірні будівельні конструкції зводяться при малій витраті робочого часу і матеріалів. Середня ціна будівництва фінського будинку з СІП панелей в стані з зовнішньою обробкою під ключ – 290-320 доларів за квадратний метр загальної площі.

Низька ціна будівництва фінського будинку

Низька вартість фінського будинку досягається:

 • невисока вартість проєктування;
 • продумана, без надмірностей планування внутрішнього простору;
 • правильне розташування будинку на ділянці щодо сторін світу;
 • СІП панелі – як дешевий будівельний матеріал в порівнянні з цеглою, бетоном, натуральним каменем;
 • мінімальні витрати на оплату праці найнятих працівників, оскільки проєкт реалізується за короткий термін – протягом 2-3 місяців;
 • абсолютна герметичність будинку, що вимагає мало енергії на опалення і підтримку тепла в приміщеннях;
 • при замовленні будівництва по системі «під ключ» економія клієнта складе до 30% в порівнянні з іншими організаційними способами;
 • при покупці готового комплекту матеріалів від виробника ще до 10% вартості залишається у замовника;
 • ціна будівництва фінського будинку з СІП панелей із зовнішньою обробкою під ключ – від 350 у.о.

Відвідайте виставковий будинок-офіс за фінською технологією

Спеціально для Вас ми побудували офіс за фінською технологією в центрі Києва

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua