ᐈ Будинки з СІП панелей у Львові: ціна канадських будинків від Бауен Хаус

Будинки з СІП панелей у Львові та області

Побудуйте теплий і затишний будинок за ціною квартири
Безкоштовний розрахунок вартості від виробника!

Будівництво будинків за канадською технологією у Львові

Традиційно в Україні будують з важких матеріалів – цегли, каміння, бетону. Але в українських реаліях вже можна говорити про масовість сучасного будівельного явища – зведення невеликих, малоповерхових будинків за канадською технологією.

Прогресивний тренд на будинки з СІП панелей у Львові вже помітний у будівництві приватних житлових будинків, офісних споруд, малих архітектурних об’єктів.

Будинки з СІП панелей у Львові Заставка 2
Дома из СИП панелей во Львове и области Фото 3
Львів’яни вже достатньо свідомі того, що будинки за канадською технологією – це нове слово в будівельній галузі країни. Забудовники приватної нерухомості тепер мають обирати будівельний матеріал не тільки між цеглою, бетоном та деревиною, але також серед нових видів будівництва, наприклад, з SIP-панелей.
Основний вид сендвіч-панелей складається з двох ОСБ-плит та утеплювача з пінополістиролу. Такі Канадські будинки мають високі експлуатаційні переваги для географічної зони з помірним та холодним кліматом. Збудована з СІП-панелей будівля витримує великі перепади температури, морози до 30-40 градусів, та літню спеку, як на півдні.

Види будівництва або що будують з СІП панелей у Львові

Чудове місто Львів є архітектурною перлиною України, тому тут соромно будувати погані на вигляд будинки. Якщо багатоповерхове будівництво застосовує важкі будівельні матеріали – монолітний та збірний залізобетон, цеглу, газобетонні блоки, то сферою будівництва з СІП-панелей є малоповерхова архітектура.

Фахівці дизайну знають, що каркасні об’єкти можуть бути не менш привабливими, якщо проєкт зроблено справжнім спеціалістом з художнім смаком.

Основні види каркасних споруд на основі канадської технології:

 • приватні малоповерхові житлові будинки на одну або декілька сімей, якщо споруджується так званий таун-хауз;
 • офісні будинки для однієї компанії або бізнес-центр для кількох власників та орендарів;
 • комерційні споруди для малого бізнесу;
 • малі архітектурні форми;
 • складські будівлі для зберігання товару.

Переваги наших будинків з сендвіч панелей у Львові

Якщо в прагматичному, цивілізованому світі – у США та Канаді так завзято практикують будівництво з СІП-панелей, то чому в Україні не може бути такого самого відношення до нової технології? Може і вже є – на прикладі Львівського регіону.

Оскільки будівництво базується не на емоціях, а на економічних, екологічних показниках та безпеці, то саме каркасна технологія має серію переваг перед іншими способами будівництва та експлуатації.

Дізнайтеся вартість будинку у Львові

Каркасний будинок з сендвіч панелей має такі властивості й переваги:

 • швидкість будівництва не має аналогів серед традиційних методів зведення будинків. Конструкцію зі стін, перекриттів та даху невелика бригада працівників здатна звести за 2-3 тижні. Оздоблювальні роботи також виконуються швидко, оскільки стіни, стелі та підлога з СІП-панелей мають абсолютно рівну поверхню, що допомагає майстрам;
 • вартість матеріалу набагато дешевше від усіх традиційних засобів будівництва – цегли, бетону, натуральної деревини;
 • у рази знижена теплопроводність стін і перекриттів в порівняні з іншими матеріалами. Тепло взимку не проникає назовні, а влітку – в середину будівлі, якщо стіни збудовані з СІП-панелей, тому що мають ефективний утеплювач – пінолістирол. СІП-панельні будинки можуть мати нульовий рівень використання зовнішньої енергії на опалення – Zero Energy, при застосуванні спеціального обладнання;
 • екологічна чистота матеріалу. Складові панелей не виділяють у навколишнє середовище будь-яких небезпечних речовин;
 • пожежна безпека будівель ґрунтується на тому, що ОСБ-плити, створені з дерев’яної стружки, мають просочення протипожежною речовиною – антипіреном;
 • вартість каркасного будинку в півтора-два рази дешевше аналогічної за площею споруди з важких матеріалів. Така економічна ефективність забезпечена меншими витратами на оплату праці, на закупку матеріалу, на транспортні послуги;
 • міцність СІП-панельного будинку в тому, що він витримує боковий тиск у 2 тонни, а вертикальний у 10 тонн. Ніякий вітер, навіть ураган найбільшої сили не здатний зруйнувати каркасну споруду.

Від чого залежить ціна будинку з СІП панелей у Львівській області

Оскільки на СІП-панелі ціна в Україні в середньому має приблизно однакові показники від різних виробників, то на вартість будівництва впливають інші витрати:

 • кількість і якість оздоблювальних матеріалів, і робіт;
 • швидкість будівництва. Оскільки на оплату праці робітників витрачається досить багато ресурсів, то прискорення будівельного процесу напряму впливає на кінцеву вартість об’єкту;
 • наявність або відсутність інженерних мереж;
 • тип опалення і види опалювального обладнання;
 • вартість вікон і дверей;
 • вид, якість і складність покрівлі даху;
 • тип фундаменту. Оскільки каркасний будинок важить найменше серед всіх видів конструкцій, то і фундамент може бути найлегшим і найдешевшим;
 • транспортні витрати.

Найбільш вигідна ціна будинку з СІП панелей у Львові може бути при застосуванні методики комплексного будівництва у комплектації з зовнішнім оздобленням.

Купити СІП панелі у Львові від заводу Бауен Хаус

Одна з особливостей каркасного будівництва в тому, що з готових стандартних елементів, вироблених на фабриці, можна самостійно зібрати будинок власної мрії.

Компанія «Бауен Хаус» має власні потужності з виготовлення СІП-панелей. На заводі виробляються стандартні панелі для зовнішніх, внутрішніх стін, та перекриттів. Замовнику комплекту будинку з SIP панелей надається карта розкрою разом з інструкцією, як треба складати елементи в єдину конструкцію.

Найпоширеніші питання наших клієнтів

Взимку в ньому холодно не буде?

Канадський будинок тепліше цегляного в 6 разів! Панельна стіна товщиною 16 см по теплоощадних властивостях аналогічна практично 3-метрової цегляної. Взимку в ньому тепло, а влітку прохолодно. Завдяки СІП технології будинок витримує з легкістю температурні коливання -50 / + 50 градусів.

А чи надійна ця конструкція?

Будинок з СІП-панелей – не тільки красиво, а ще й міцно. Довговічність такої конструкції – від 80 років. Вона витримує вертикальні навантаження до 20 тонн і горизонтальні до 5.

Скільки часу знадобиться на монтаж?

Будівельно-монтажні роботи протікають всього 2-4 тижні!! Ніякі погодні умови не стануть нам перешкодою. Навіть Каліфорнійський і японський Клімат не дав засумніватися в якості канадської технології SIP.

Скільки коштує таке задоволення?

 • Ціна на будинок з СІП-панелей в Україні у 2 рази нижча від вартості цегляного. А готовий будинок 125 м кв. дешевше однокімнатної квартири у Львові площею 57 м кв.
 • Купити будинок з СІП-панелей = заощадити значну суму.
 • Витрати на опалення SIP будинку в 5 разів нижче цегляного. А судячи з нинішніх цін, це не малі витрати.
 • Споруда будинку з СІП-панелей відбувається на полегшеному фундаменті, який дешевше звичайного під цегляний будинок в 4 рази!
 • Чим довше будуєш, тим дорожче виходить. Будівництво займе всього 4-8 тижнів.

Наше представництво у Львові: “БАУЕН ХАУС ZAHID“

м. Львів, вул. Корсунська, 1
+38 (068) 659-10-10 – виставковий офіс
+38 (097) 000-60-06 – Андрій Вереда (директор)
Детальніше: https://lviv.bauenhaus.ua

Залишилися питання?

Залиште заявку і задайте їх нашому фахівцеві!

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер передзвонить Вам протягом 7 хвилин та відповість на запитання

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua