Будівництво швидкозведеного та теплого житла для переселенців – Bauen Haus

Будівництво швидкозведеного та теплого житла для переселенців

У наш непростий час рішенням для багатьох постраждалих від російської агресії можуть стати модульні будинки, модульні містечка, а також багатоповерхівки із СІП панелей. Це нова, але водночас перевірена роками технологія каркасного будівництва індивідуального міні-житла. Швидкість та легкість виробництва, простота збирання конструкції, висока швидкість будівництва, мінімальні вимоги до площі забудови, а головний критерій – енергоефективність і, як наслідок, економія у майбутньому на комунальних послугах!

Будівництво швидкозведеного та теплого житла для переселенців Фото 1

Основні переваги наших будинків

По суті, це свого роду дерев’яний конструктор, але не простий, а з чітко продуманою технологією будівництва енергоефективних будинків із системою комфортного проживання практично в будь-яких кліматичних зонах України та Європи.

Спочатку такі конструкції використовували при будівництві індивідуальних будинків та дачних будиночків, невеликих торгових приміщень, складів та кафе. Швидке складання і доставка практично на будь-яке місце будівництва звичайним транспортом – давали свою перевагу, особливо в місцях, що зазнають стихійних, руйнівних лих або, як у 2022 році, до місць післявоєнних руйнувань агресією рашистів.

Згодом модульні конструкції зазнали деяких істотних змін і вже сьогодні цей тип будівництва набирає обертів!

Наша компанія пропонує не тільки індивідуальне житло, але й комплексне будівництво на кшталт невеликих модульних містечок або багатоповерхівок із СІП панелей. Особливу увагу пропонуємо звернути саме на багатоповерхівки. Висота такого будинку складає 3-4 поверхи. Побудувати одну таку багатоповерхівку можна лише за кілька місяців. Надійність конструкції та енергозберігаючі будівельні СІП панелі дозволяють швидко створити затишне та безпечне проживання для переселенців та енергоефективну будівлю, що економить її майбутнім власникам значні кошти, такі необхідні, коли доводиться починати будувати життя заново.

Екологічність

Такі будинки складаються із натуральних дерев’яних матеріалів або продуктами їх переробки. Дерево, а також похідні мінеральні утеплювачі, гіпсокартон, сухі суміші.

Легкість

Конструкція модульних секцій має невелику вагу. Це дозволяє використовувати легкі фундаменти, що значно знижує фінансові витрати на придбання додаткових матеріалів. У деяких випадках (індивідуальний проект) тип фундаменту підбирається під місце та планування будівництва. Для вищевказаних типів будинків найбільше використовується пальово-гвинтовий фундамент, також можна поставити будинки на бетонні блоки або залити звичайний, стрічковий. У будь-якому з наведених варіантів надійність і стійкість конструкції гарантована!

Економія

Тут усе відносно. Якщо для будівництва використовуються натуральні матеріали, то ціна висока. Якщо використовується комбінована сировина, то ціна нижча. Гнучкість цінової політики нашої компанії дозволяє суттєво знизити собівартість матеріалів і роботи, враховуючи насамперед військову ситуацію в Україні.

Деякі особливості модульних конструкцій

З погляду архітектури чи дизайну геометрія таких типів будинків має певні обмеження. Хоча в деяких випадках горизонтальні та вертикальні лінії з гострими кутами дають можливість замовнику бути вільним у своєму виборі, який включає: розташування, кількість кімнат і поверховість. Перше можна змінити, друге – збільшити, а третє – додати, саме в цьому і хороші модульні конструкції!

Модульний будинок взимку

На перший погляд, проста конструкція модуля за рівнем комфортного проживання нічим не поступається повноцінному, наприклад, будинку з цегли. Взимку він також може бути підключений до центрального опалення або мати своє власне автономне.

Перевага автономної системи полягає в тому, що за допомогою автоматизованого керування можна самостійно регулювати внутрішню температуру приміщення.

Теплоізоляція

Особлива увага приділяється теплоізоляційним матеріалам для утеплення. Наприклад, мінвата – популярний на нашому ринку утеплювач, до складу якого входить скло, базальтові та вапнякові гірські породи. Або більш просунутий варіант – ековата, що складається з целюлози та добавок антипіренів та антисептиків.

Швидкість зведення

Модульні містечка зводяться досить швидко. Людина отримує вже повністю укомплектоване житло із встановленими інженерними системами.

Скільки це коштує

Існує декілька проєктів модульних будинків. Кожен проект має фіксовану ціну. Замовник може вносити правки в зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Вибирати кольори та інші матеріали оздоблень. Тоді ціна змінюється.

Вносити правки до планування неможливо. Можна спроєктувати власний модульний будинок.

Дуже важливий момент!

Ціну на модульні будинки, містечка та будинки з СІП панелей найдоцільніше погодити з нашим менеджером, який зможе запропонувати найбільш слушний варіант проєкту!

У нашому розпорядженні є висококваліфіковані спеціалісти в галузі будівництва індивідуального житла. Ми виготовляємо будинки “під ключ” різних типів, видів та форм, проєктуємо, складаємо генплани.

Бажаєте дізнатися більше про будівництво СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами й відповість на всі питання.

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 7 хвилин і відповість на питання

Останні статті

Будівництво швидкозведеного та теплого житла для переселенців

У наш не простий час рішенням для багатьох постраждалих від російської агресії можуть стати модульні будинки, модульні містечка, а також багатоповерхівки з СІП панелей. Швидкість та легкість виробництва, простота складання конструкції, висока швидкість будівництва, мінімальні вимоги до площі забудови, а головний критерій – енергоефективність…

Відновлення будинку на Київщині та всій Україні від наслідків війни

Згубні, катастрофічні наслідки російської агресії весь український народ відчув на собі повною мірою від початку війни…

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua