Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків від Bauen Haus

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Будинок з СІП панелей взимку – Фото

Зимове будівництво – це будівництво без мокрих процесів. Будівництво каркасних будинків з СІП панелей можна вести взимку, тому що:

  • Виробництво домокомплекту з СІП панелей відбувається на виробництві;
  • Для з’єднання панелей застосовують зимову піну (до -100 С);
  • Пальово-гвинтовий фундамент – хороша альтернатива класичному фундаменту для каркасних будинків;
  • Будівельно-монтажні роботи ведуться без мокрих процесів;
  • Зібраний каркасний СІП будинок нагрівається за кілька годин – взимку можна вести внутрішні оздоблювальні роботи;
  • Зимове будівництво ще називають “чистим будівництвом”.

Переваги будівництва СІП будинків взимку

СІП панелі належать до будівельних матеріалів, використовувати які можна цілий рік.

Проводимо зимову збірку СІП-панельного будинку в Броварському районі – Фото 1

Сезонні знижки на будівельні матеріали

Велика частина великих будівельних гіпермаркетів і виробників будівельних матеріалів не дарма вважають зиму «мертвим» сезоном. Майже ніхто не будує в цей період, звідси і очікуване падіння продажів.

З метою залучення клієнтів продавці оголошують спеціальні ціни на свої товари, тому купити все необхідне взимку набагато простіше і економніше для гаманця.

Саме в зимовий період більшість будівельних компаній охоче діляться з майбутніми замовниками своїм прибутком.

Компанія Bauen Haus не виняток!

Швидка і недорога сушка дерева

Під час проведення будівельних робіт, в тому числі і збірки каркасних будинків з СІП панелей, необхідно дотримання деяких важливих умов.

Вологість бруса, яким з’єднують панелі, повинна бути не більше 12-14 відсотків, тоді як спочатку в розпиляному матеріалі взимку міститься близько 30 відсотків вологи. У зимовий період сушка бруса проходить швидше, що пов’язано з низькою вологістю дерева і повітря.

Менше витрат на сушку – менше ціна бруса для споживача! А значить і менша вартість домокомплекту!

Брус для СІП панелей

Низька вартість будівельно-монтажних робіт

У літній період кваліфіковані будівельники просто не знають відпочинку. Велика кількість об’єктів і бажання заробити гроші змушують фахівців працювати з ранку до вечора, а черга з бажаючих найняти будбригаду розтягується на всі три місяці.

Високий попит, як відомо, веде до збільшення вартості, і будівельна сфера – не виняток.

Взимку велика частина будівництв припиняється, так як в умовах низьких температур неможливо використання розчинів, а міцність з’єднання матеріалів на морозному повітрі знижується. Але ж СІП будинки будуються без мокрих процесів!

Ось чому будівництво каркасних СІП будинків стає вигідніше саме взимку.

Будинок з СІП-панелей взимку Фото

Фундамент для зими

Якщо своїм майбутнім житлом ви вибрали канадський будинок, то своє будівництво ви можете почати взимку.

Єдиний фундамент, який без шкоди можна робити взимку в постійним мороз – пальово-гвинтовий.

Фундамент базується на технології загвинчування спеціальних паль в грунт. Глибина занурення палі під землю повинна бути не менше глибини промерзання грунту в конкретному регіоні. Загвинчування паль здійснюється за допомогою спеціального агрегату – гідробура, управління яким здійснює машиніст. Допустима і ручна установка паль, однак при цьому досить складно домогтися їх строго вертикального розташування.

Після монтажу паль їх обрізають, а потім заповнюють бетоном для додання конструкції більшої міцності і антикорозійних властивостей. Фундамент такого типу не тільки швидко встановлюється (за 1-2 робочих дні), але і допомагає скорегувати можливі нерівності рельєфу ділянки. Спеціальний особливо міцний наконечник палі дає їй можливість легко входити навіть в сильно промерзлий грунт.

Чисте будівництво

Під час зимових холодів повітря на вулиці практично не містить вологи, що позитивно позначається на будь-яких конструкціях з деревини. Що ж стосується заливки фундаменту, то сучасні добавки роблять можливим роботу при температурах до -25 градусів Цельсія. Крім того, використовувана при будівництві будинків з СІП панелей монтажна піна вже давно існує в морозостійкому варіанті.

Таким чином, як ви можете переконатися, у зимового будівництва каркасних будинків з SIP панелей є маса переваг.

Бажаєте дізнатися більше про будівництво СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами й відповість на всі питання.

Замовте безкоштовну консультацію

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 7 хвилин і відповість на питання

Останні статті

Технологія ZERO ENERGY HOUSE

Технологія ZERO ENERGY HOUSE – це шведський стандарт енергоощадження для будівництва будинків за канадською каркасною технологією з нульовим споживанням енергії. Переваги таких будинків є очевидними…

Будинок з СІП панелей взимку – зимове будівництво канадських будинків

Чи є переваги будівництва СІП-будинків взимку? Чому зимове будівництво дешевше і що впливає на це здешевлення? Особливості фундаментів при постійних морозах, і чому взимку будівництво канадських будинків називають”чистим”? Відповіді на ці та інші питання в нашій новій статті…

Плюси і мінуси мансардного поверху: як правильно побудувати мансарду

На мансарду в українських реаліях існує певна мода. Багато клієнтів замовляють проєкти з житловою надбудовою. Виглядають будівлі з додатковою висотою ефектно і оригінально. А власник отримує в користування ще кілька житлових приміщень…

Покрівельні покриття для СІП панельного даху

Розгляньмо основні варіанти покриттів СІП панельного даху, вони бувають декількох видів: М’які й жорсткі; Рулонні та штучні; Плоскі та профільні. Деякі з них більш підходять для заміських дач, котеджів, інші – для господарських будівель…

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях! Задавайте їх в коментарях!

BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua