Недоліки СІП панелей - У чому недоліки SIP панелей?

Недоліки СІП панелей, чи є вони?

У чому недоліки SIP панелей? – питання, яке на сучасному будівельному ринку не вщухає і викликає численні суперечки. Канадські будинки набирають все більшої популярності. Котеджне будівництво переходить на СІП технологію. У чому ж власне недоліки SIP панелей і чому ця тема так гаряче обговорюється?

Виробники СІП панелей гарантують масу переваг, якими буде володіти будинок:

 • Экологичность;
 • Швидкість будівництва;
 • Энергоэффективность;
 • Доступність і економія;
 • Функціональність.
Недоліки СІП панелей

У чому ж тоді недоліки СІП панелі? Чому ця тема викликає суперечки?

СІП панелі — це матеріал сучасного прогресу. Технологія SIP, найбільш успішно розроблена в Канаді, завойовує будівельний світ своїми перевагами.

Фактори, які впливають на появу негативної інформації щодо СІП панелей:

Штучність — в основі технології потужний по функціоналу матеріал штучного походження. Ця деталь відразу насторожує консервативні традиційні погляди — матеріал повинен бути натуральним.

Насправді, СІП панель зовні це сучасне натуральне дерево. Плита створюється з натуральної деревини, а міцність і стійкість вона набуває в результаті особливою технологією обробки деревної тріски. Будинок з СІП панелей пахне деревом, що не абсорбує і не виділяє токсичних запахів.

Як утеплювач використовується пінополістирол. Це штучний матеріал, але завдяки показниками стійкості до вогкості, цвілі і корозії, безпеку житла з сіп панелей на порядок вище традиційних варіантів.

Упередженість до нового матеріалу — в нашому суспільстві існує закономірність ставитися до чого – то новому насторожено. Побудувати будинок за три місяці і жити в ньому — це реальність СІП будівництва. Це дивує і лякає одночасно, що й породжує немислиму кількість міфів і чуток. В цьому випадку є хороша порада — радьтеся з професіоналами. Не варто довіряти неперевіреною інформацією.

Конкуренція — будівельний світ це бізнес. Переваги одного матеріалу автоматично стають недоліками іншого. Технологія SIP впевнено перевершує багато традиційних матеріали. І відповідно це невигідно тим, хто цими матеріалами займається. СІП панелей часто приписують негативні характеристики без пояснень і аргументації.

Особливості будинку з СІП панелей

Якщо говорити про недоліки СІП панелі, то в першу чергу потрібно звернути увагу на властивості і особливості матеріалу.

Особливості – це не недоліки. Проте, часто їх розглядають саме з упередженою боку. Але матеріал не може бути ідеальним, він вимагає певних умов:

 • Якість — ні для кого не секрет, що популярні матеріали підробляють. Це прибутково. Низькосортні матеріали не мають відношення до оригінальної технології і відповідно не дадуть власникові будинку очікуваного функціоналу. У серйозних будівельних компаній достатньо інформації яка підтверджує якість СІП панелей, потрібні маркування та сертифікація;
 • Професіоналізм — навіть найякісніший матеріал можна зіпсувати при неправильному поводженні. СІП панелі відрізняються простотою використання і не вимагають великої кількості робочої сили, але, тим не менше – довірте збірку будинку професіоналам будівельної компанії, яка спеціалізується на будівництві будинків за канадською технологією;
 • Правильні комплектуючі матеріали — СІП панелі дуже адаптивні і поєднуються з багатьма оздоблювальними матеріалами. Але якщо підібрати дому функціональний фасад – властивості збільшаться в кілька разів.

Дом из СИП панелей при правильной сборке и проектировании принесёт владельцам только позитивные впечатления и массу преимуществ.

Недоліки СІП панелей - в чому вони полягають?

Что такое СИП панели?

Недоліки сендвіч панелей дуже відносний питання. Але найбільш жваві суперечки викликають такі чинники:

 • Екологічність — СІП панелі звинувачують в токсичності. Насправді ні ОСБ листи, ні пінополістирол не виділяють токсичних речовин, при експлуатації. Будівництво з СІП панелей проходить під «зеленої» маркуванням будівництва. Це міжнародний рівень, і відповідно до стандартів, СІП панелі — екологічний матеріал;
 • Горючість— СІП панелі при випробуваннях вогнем показують хороші властивості опору. Матеріал не є повністю пожежостійкість як бетон або газоблок, але обходить по стійкості деякі традиційні матеріали;
 • Домашні гризуни — якщо вивчити інформацію, гризун орієнтований на проникнення в житло, а не на матеріал стін. Пінополістирол непридатний в їжу гризунам і абсолютно їх не приваблює. З огляду на, що поверхня плити OSB лист — це занадто міцний матеріал для зубів гризуна. Домашній шкідник може проникнути в будь-яку щілину або прочинені двері, йому зовсім не обов’язково битися для цього зі стінами;
 • Ефект«термосу» — він дійсно притаманний, але це не недолік, а перевага. За рахунок ефекту досягаються енергоефективні показники, які забезпечують теплоту і економічність житла. СІП панелі не можуть бути пористими і «дихаючими». Пористі матеріали потребують додаткових захистах. Всі питання вирішуються за допомогою вентиляції, яка незамінна і в традиційних будинках і в будь-якому іншому житло.

Фахівці нашої будівельної компанії дадуть відповідь докладно на будь-яке Ваше питання. Ми обговоримо всі Ваші переваги і запропонуємо готові проекти по різної вартості або створимо проект для Вас.

Будинок з СІП панелей — мультісовременное житло. А будь-який недолік за допомогою професіоналів легко перетворюється на гідність!

Бажаєте дізнатися більше про особливості СІП будинків?

Тоді заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами та відповість на всі питання.

Закажите бесплатную консультацию

Менеджер перезвонит Вам в течении 7 минут и ответит на вопросы

У Вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

  BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
  ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
  logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua