ᐈ Модульний будинок під ключ ціна в Україні купити з заводу

Будівництво модульних будинків в Україні

Модульні будинки в Києві

Модульний будинок – це фрагмент швидкомонтованого будинку, зібраний на виробництві у вигляді окремої конструкції з СIП панелей, зі своїми стінами, перегородками, підлогою і дахом. Модульний будиночок з сендвіч панелей – конструкція з окремих готових модулів, що збираються в цільну конструкцію безпосередньо на місці будівництва.

Модульні будинки в Україні

Переваги швидкомонтованих модульних будівель

Будинки за модульною технологією – це споруди, які можуть подорожувати з вами. Готові модульні будинки можна перевозити або доставити в будь-яку точку України, встановлювати на будь-якій частині вашої земельної ділянки без отримання дозволу на будівництво і зберегти існуючий ландшафт.

Мобільний модульний будинок не вимагає спеціального дорогого фундаменту, його можна встановити на геошурупи, бетонні палі, зварений металевий каркас. Простір для життя в модульних будинках може трансформуватися в будь-який розмір і конфігурацію, створюючи комфортні умови для роботи і відпочинку.

Дизайн і функціональність модульних конструкцій

Будинки модульного типу завжди мають сучасний архітектурний стиль, витончені дизайнерські рішення в інтер’єрі та функціональне наповнення, яке не може залишити байдужим справжніх цінителів сучасних стилів і краси. Внутрішній простір має високу ергономіку і внутрішню організацію.

Проекти модульних будинків виконані таким чином, щоб повністю відповідати способу життя активних людей, задовольняючи всі їхні потреби в комфортному житті.

Модульний будинок в Києві

Екологічність та енергоефективність

Модульні будинки від Бауен Хаус збираються з найсучасніших теплоізолюючих матеріалів, мають найнижчий коефіцієнт тепловтрат. Це, в поєднанні з енергозберігаючими вентиляційними системами, створює комфортний мікроклімат протягом усього року.

всі ці позитивні якості роблять експлуатацію наших збірних швидкомонтованих будинків дуже економічною, а теплотехнічні показники відповідають найвищим європейським вимогам в області енергозбереження приватних будинків. Для виробництва живих модулів ми використовуємо СІП панелі тільки з пінополістиролом Neopor, а ОСП – Egger. Для внутрішньої обробки застосовуємо високоякісні оздоблювальні матеріали, що відповідають європейським стандартам екології та безпеки.

Висока швидкість виробництва та монтажу

Готові модульні будинки від Бауен Хаус мають найкоротший час виробництва і монтажу. Збірка декількох модулів в модульний будинок з СІП панелей на виробництві займає всього один місяць, а привезти і встановити збірний модульний будинок на земельній ділянці замовника ми зможемо всього за один день.

Модульний будиночок

Доставка в будь-яку точку України

Мрієте про власний будинок за канадською технологією в горах, на березі моря або річки?

Хочете, щоб з вашого вікна відкривався казковий вид?

Це дуже просто зробити з нашими модульними будинками від Бауен Хаус. Ми спроектуємо, зробимо і привеземо ваші дробові модулі в будь-яку точку України.

Ми впевнені в якості житлових модульних будинків настільки, що готові дати гарантію на 15 років.

Виробництво модульних будинків в Україні

Домобудівний комбінат Бауен Хаус дає можливість виробництва швидкомонтованого панельного екобудинку всього за 30 днів. Наш завод гарантує високу швидкість виробництва, а застосовувані матеріали високу якість.

Етапи виробництва і монтажу:

 • проєктування модульних будинків;
 • фундаментні роботи;
 • виробництво СІП панелей;
 • збірка каркаса;
 • зовнішні оздоблювальні роботи;
 • закладка інженерних систем;
 • внутрішні оздоблювальні роботи під ключ;
 • навантаження, доставлення і монтаж.

Відео виробництва СІП панелей модульного будинку

Габаритні розміри одного модуля 3,00 * 6,00 м

Матеріали збірки і обробки модульних будинків

Для виробництва каркасів модульних всесезонних будинків від Бауен Хаус ми застосовуємо найкращі матеріали:

 • вологостійкі ОСП-4, EGGER (Румунія);
 • пінополістирол NEOPOR (Німеччина);
 • поліуретановий клей KLEIBERIT (Німеччина).

Для заповнення віконних прорізів застосовуємо спеціальні системи з профілю VEKA (Німеччина), двокамерні склопакети з аргоном, Австрійська фурнітура MACO (Австрія). Вікна встановлюються тільки через паропропускающу стрічку всередині та гідроізоляційну – зовні.

Наші проекти

Ми розробляємо проєкти модульних будинків для цілорічного проживання за Вашим побажанням з будь-якої кількості модулів.

Площа одного модуля 15,5 кв. м.

Ціна модульного будинку

На вартість модульного будинку впливає кілька факторів:

 • Кількість використовуваних модулів;
 • Тип фундаменту;
 • Віддаленість транспортування;
 • Вид зовнішньої й внутрішньої обробки.

Узнайте стоимость строительства

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

  BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
  ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
  logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua