"Компанія року 2018"

Головна нагорода року 2018

"Компанія року 2018"

Всеукраїнський галузево-аналітичного центр

Організаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (м. Київ) вітає Вас особисто та всіх робітників БАУЕН ХАУС, ТОВ з отриманням підприємством нагороди «Компанія року 2018»

За результатами оцінки стабільності та інвестиційної привабливості підприємств регіону Київська обл. БАУЕН ХАУС, ТОВ віднесено до числа надійних компаній.

В результаті Всеукраїнського дослідження вашу компанію внесено до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств під номером 5.

З урахуванням показників підприємства та аналізу галузі в цілому, компанія являється перспективною для співробітництва та інвестування. Результати аналітики представлені у відкритому доступі на сайті www.ukr-centr.com.ua

Право використання публікації результатів для інформування клієнтів і партнерів надається згідно правил номінації.

За вагомий внесок у розвиток регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства Асоціацією економічного співробітництва та розвитку БАУЕН ХАУС, ТОВ нагороджено в номінації «Компанія року 2018».

Статус «Компанія року» підтверджує, що Ваше підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги.

Команда Аналітичного центру ще раз вітає Вас з цією знаковою подією!

 


"Компанія року 2018"СМОТРЕТЬ ВСЕ НАГРАДЫ БАУЕН ХАУС

 


"Компанія року 2018"

 

"Компанія року 2018"

"Компанія року 2018"