ᐈ Енергоефективний будинок під ключ побудувати в Києві (Україна)

Енергоефективний будинок від Бауен Хаус

Енергоефективні канадські будинки з СІП панелей

... Ми все життя економимо на собі, щоб побудувати будинок!
Тепер нам потрібен будинок, який буде економити для нас!…

Александр Шевчук

Перше вкладення в скарбничку енергоефективного будинку від Бауен Хаус

Ми хочемо познайомити Вас з енергоефективним канадським будинком ось Бауен Хаус.

Спочатку необхідно підготувати ділянку, очистити від родючої землі. Провести розмітку. Виставити пінополістирольні блоки, які будуть виконувати функцію опалубки, а в подальшому фундаменту забезпечать достатнє утеплення.

Наступним кроком буде чорнову підлогу першого поверху. Він теж повинен бути утепленим. Ми знову застосовуємо один з найкращих і довговічних утеплювачів – пінополістирол ПСБ-25. У наших кліматичних умовах України достатнім буде 100 мм цього утеплювача, а зверху 100 мм бетону, забезпечать майбутньому СІП будинку надійний і тепла підлога.

Як це відбувається:

Энергоэффективный дом

Запишитесь на просмотр готового дома

Друге вкладення в скарбничку енергоефективного будинку від Бауен Хаус – теплі стіни

Як огороджувальні конструкції майбутнього енергоефективного будинку ми вибрали СІП панелі забезпечує кращий показник опору теплопередачі, якщо порівнювати його з класичними технологіями:

Показатель сопротивления теплопередачи

Як ми бачимо, товщина пінополістиролу 100 мм, по опору теплопередачі порівнянна з 730 мм кладки піноблоку або газоблоку, а цегляної кладки його повинно бути 1750 мм.

А якщо врахувати, що для виробництва домокомплектів ми застосовуємо СІП панелі з пінополістиролом товщиною 140 мм то, за цими показниками, СІП панелі перевершують всі класичні будівельні матеріали в рази. ось чому наші енергоефективні будинки Ми будуємо тільки із застосуванням СІП панелей!

Приклад: для опалення нашого енергоефективного будинку, площею близько 120-140 м2, достатньо 150-170 грн./мiс.

Як ми це робимо:

Наші енергоефективні будинки ми будуємо тільки із застосуванням СІП панелей

Третє вкладення в скарбничку енергоефективного будинку від Бауен Хаус

Невіддільною частиною будь-якого енергоефективного будинку виступає звичайно ж утеплювач. Для наших СІП панелей ми вибрали самозагасаючий пінополістирол ПСБ-С-25 BauGut або ПСБ-С-25 Neopor.

Сировину для виробництва цих двох утеплювачів поставляє німецька компанія BASF. Доказом якості нашого пінополістиролу є його колірне оформлення, а головне щільність і вага.

Вартість будівництва наших енергоефективних будинків ґрунтується на застосуванні в кожному домокомплекті від Бауен Хаус саме якісного пінополістиролу ПСБ-С-25 BauGut.

Якщо для свого будинку ви захочете застосувати  ПСБ-С-25 Neopor, то вартість будівництва будинку буде збільшена всього на 10%, а економічність будинку збільшиться на 20%.

Теплий дах з сіп панелей - це четверте вкладення в скарбничку енергоефективного будинку

Ще зі шкільної лави ми знаємо, що все тепло підійматися вгору. У будинках цей закон не виняток, нехтувати цією простою істиною не можна.

Дуже важливо зупинити втрати тепла саме у верхній частині будинку, даху! З цим завданням легко справляються СІП панелі. Збираються вони невеликими елементами, повністю підготовленими виробничим методом.

З’єднуються СІП панелі через надійний брус (60,80*140), набагато перевершує звичайну дошку кроквяних систем. Спосіб з’єднання СІП елементів (шип-паз, монтажна піна) – гарантує низьку звукопроникність, високу стійкість до навантажень (сніг), кращу теплоізоляцію.

Тепловтрати будинку з СІП панельним дахом близько 3-50 на добу. Для порівняння у будинків зі кроквяним дахом від 150 в добу.

Ми знаємо спосіб, як зробити дах з СІП панелей ще енергоефективніше.

Застосувати найсучасніші  СІП панелей NANO. Такі дахи тепліше ще на 20%.

Узнайте стоимость строительства

У вас є питання щодо будівництва будинків за канадською технологією? Задавайте їх в коментарях!

    BAUEN HAUS - производственно-строительная компания.
    ул. Васильковская, 28 03118 Киев,
    logo Телефон: +38 (044) 334 31 84, DIRECTOR: +38 (044) 232 48 84, VIBER: +38 (050) 442 99 77, Электронная почта: info@bauenhaus.ua